www.sudzibas.lv Red Sun Buffet Nelaipna attieksme

Red sun buffet - Nelaipna attieksme

Red sun buffetes face control ir ļoti nelaipna attieksme . Ieejot klubā man jautā pases, viss kārtībā atveru somiņu un meklēju pasi, bet apsargs mani vienkārši izgrūž no kluba un saka ka nepilngadīgos neielaiž pat nepārbaudot manu pasi. Saprotu, ka darba pienākumos ir izmest cilvēkus kuri ir bez pasēm vai nav pilngadīgi, bet vai viņiem ir tiesības mani izgrūst no kluba tikai tapēc ka pailgāk meklēju savu pasi? Saprastu vēl ja es būtu piedzērusies vai agresīva, taču lai izgrūstu mani no kluba vnk. tapēc kad meklēju pasi...

A AnnaOšiniece 02.05.2011

Esmu pilngadīga un kāpēc gan nevarētu iet uz krogiem? Nezinu kādus tu tur pakalpojumus sniedz, bet es eju labi pavadīt laiku!

J Jurgens 11.11.2011

RSB jau ir pieradijis savu limeni, apsargu attieksme nulle, resnais mareks neatsaucigs, nemaz nerunajot par to apsargu uzvarda liepa. Rezume tads - nerekomendeju un pats neeju, nav verts tas ir parbaudits!