www.sudzibas.lv Red Fred Viesmiles nirgasanas

Red Fred - Viesmiles nirgasanas

Kā parasti satiekoties ar draudzenem nolemām iet aprunaties un atpusties uz Red fred restoranu uz kuru pedeja laika nesanaca tikt aiziet un pasutijam 3tejas, viesmile Olga atnesa mums tas un pec tam kad izdzeram tejas vina pienaca Velreiz un jautaja - Vai ko vel velaties pasutit? - uz vinas jautajumu atbildejam, ka nevelamies un vina aizgriezoties krieviski nolamajas par to, ka velejamies pasedet . Prom ejot nevarejam attaisit durvis, jo likas, ka tās ir ciet, tadtās pašas viesmīles teksts bija - Stiprak! ar negacijam un nirgasanos, ka nespejam ataisit durvis, bet mums smiekli nemaz nenaca, jo cilveki skatijas virsu. Jutamies loti neertas.

I

: :) 19.01.2010

Ilva ir milziiga atskiriiba starp nirgaasanos un nelaipnu attieksmi. Vai tad vinja iznjirdza juus un teica - vaargule, stipraak durvis jaataisa??? Nee.. Var saprast, ka kafuuzim par teejaam nekaada lielaa nauda neienaak. Un galu galaa tad dzer teeju maajaas, kur durvis vari atveert pati un nejutiisies "neeerta" (kurpes var buut neeertas, bet tas taa..)

I Ivars 20.01.2010

ilva nedziivo savaa iedomu pasaulee droshi vien tu uzskati ka visa pasaule tevi izsmej. vai tev gan ir gruuti

M Marija 20.01.2010

Nevaru neko sliktu par "Red Fred" un viesmīli Olgu pateikt. Ļoti bieži eju atpūsties tur. Par Olgu varu pateikt tikai labus vārdus un nekādas rupjības neesmu no viņas dzirdējusi! Ilva, nav dūmu bez uguns! Dažreiz jāpadomā par savu uzvedību un vārdiem.

I ivo 21.01.2010

Ilva malacis.

es taa skatos taa olga gan taads baigi labais cilveecinjsh, tikai kko laikam ir sajaukusi, kad vinja ir darbaa, tad nevienu citu neinteresee kaads vinjai ir garastaavoklis. vinjai ir jaastraadaa un jaapkalpo cilveeki kuri ir atnaakushi tur teerees savu naudu! lai tai olgai buutu ko samaksaat algaa!

bet ja vinjai nav vajadziigi reekjini zem 5 ls, tad lai taa uzreiz arii saka, vai vispaar lai tur nestraadaa.

а Александр 21.01.2010

они ещё не сдохли до конца? на дзирнаву эта помойка накрылась, теперь очередь за ними...

M Marija 24.01.2010

Ivo, bet kur tu ņēmi, ka viņai nav vajadzīgi tie rēķini!? Zini, ir pārāk daudz irdomīgu klientu, kuriem pašiem patīk ņirgāties par viesmīļiem, celt traci ne no kā! Un protams viesmīlis būs vainīgs, jo klientam vienmēr taisnība! Vajadzētu cienīt jebkura darbu, neatkarīgi no sociālā statusa! :)
Bet ceru, ka Ilva ir apmierināta! ;)
Un es nebrīnīšos, ja viņa vel atnāks uz "Red Fred", padzert tēja! ;)

P Pingvins 23.02.2010

Ilva un Igo jus vispar neko nesajedzet Tadus ka jus tikai var sutiit uz Mc Donalds teret savu suda naudu un nevajag dzert teju bet vajag paest tad varbut varesi atvert durvis:):)

S sd 22.09.2010

nu jaa varu pateikt to ka pati stradaju par viesmiili...ja viesis tevi neaizskar tad ari es uz vinu nelamashos..betprotams ja mani apavino vai panirgajas tad nu...ir ka ir...varbut viesmiilji ari sava starpa apruna kadu viesi bet labaa zinja ka vinjam tur tas vai sitas..bet nejau lamajas ka tu dzirdi..iespejams tad ari tev vajadzeja to dzirdet