Red Fred - Attieksme

Grūti saprast personāla atieksmi, dažās kafeijnīcās. Kā piemēram "Red Fred" viesmīles, vārdā OLGA, apkalpošana aprobežojas ar ēdienkartes pienešanu (pēc 15min) pasūtījuma pieņemšanu (vēl kādas 15 min) un ēdiena piegādi. Tas viss vēl būtu nekas, ja nebūtu shī sejas izteiksme, Itkā mēs būtu viņai kaut ko parādā. Vārdu sakot, "Ko jūs te esat atvilkušies, kas ir mājās paēst nevar!"

Nu godīgi sakot pēc šāda "SERVISA" es tik tiešām labāk aizietu uz McDonaldu.

Diezgan vīlies bijušais klients.

U Uģis riktigais 03.06.2009

Nu bet tamdēļ jau tas donalds ar izdomats :))
Katrā zinā ēst pusdienas tādas vietas iet tikai cilveki, kas nekur nesteidzas:))
Un vēl-vajadzēja tai Olgai iedot saucamo "dzeramnaudu", tad Tu nebūtu parādā un viņa skatītos daudz savādāk-ar smaidu :)))

U Uģis riktigais 03.06.2009

..un gadijumā, ja būsi vīlusies arī taj Misterā Donaldā, tad lūdzu uzraksti, uz kurieni tad Tu iesi :)))
Jo es beigās gribētu zinat, kur ir vislabāk iet un paest ;)

U Uģis riktigais 03.06.2009

Māri, piedod, es domaju, ka to raksta kāda meitene :D

M maaris 26.07.2009

nekas.
jo meitenes jau arii domaa kaa meitenes, ja vinjas vispaar domaa!
es jau nesaku ka red fredaa nevareetu eest, jo nav jau tur negarshiigi. tikai serviss ir pilniigaa dirsaa!!! it sevishkji tai olgai!

I Ivars 20.01.2010

Maari juusu vieta Tieshaam MCDonaldaa

L Linda 08.12.2011

Bieži esmu ēdusi "Kabuki" un "Makaroni" restorānos, kuri atrodas tieši blakus "Red Fred". Ļoti garšīgi un laba apkalpošana!