Taksometri Red Cab - kvalitāte

Steidzos uz tikšanos, nolēmu izmantot taksometra pakalpojumu, noskaidroju, ka ir iespējams norēķināties par braucienu ar kredītkarti.
Teorētiski tas tā arī notika līdz biju galamērķī, jo noskaidrojās, ka manu karti "nepieņem"...( karte derīga, limits pietiekošs). Rezultātā biju spiesta tērēt papildus laiku, izņemt skaidru naudu un norēķināties par braucienu. Tikšanos nokavēju. Sazinājos ar RED CAB pārstāvjiem, informēju par man sagādātām neērtībām, atbilde bija fantastika - pati esmu vainīga. Mans ieteikums visiem potenciālajiem RED CAB klientiem, neizmantojiet RED CAB taksometru pakalpojumus.

G girts 30.10.2011

ir kartes kuras banku serviss atsaka autorizēt taksometros un pie tā nav vainojama neviena takšu kompānīja!

A aspaL 22.04.2014

Pati vainiga ... Kurs maksa Taxi ar kreditkarti, skopule.

C cilvēks13 22.05.2017
Pateicība

Šī nebūs sūdzība, bet gan pateicība, vienkārša iemesla pēc - jo neatradu pietiekoši aktīvu lapu, lai citur izteiktos. Tomēr saku lielu paldies red cab personālam, īpaši taksistam andrim par atsaucību un cilvēcību, ko ne vienmēr visur var sastapt. Būtībā nav gadījies bieži izmantot red cab pakalpojumus, bet kad ir - tad bez vilšanās, laipns personāls, ar kuru patīkami aprunāties un uzlabot omu ceļā uz galamērķi:) šis bija mazliet savādāks gadījums, kad no kabatas izslīdēja telefons, ko piefiksēju vien vēlāk, lai arī nedodot liekas cerības - visu cieņu, situācija tika ātri un veiksmīgi atrisināta, par ko arī paldies, mūsdienās taču cilvēks bez šī svarīgā atribūta gluži kā bez rokām. Uzņēmuma devīze attaisno savu būtību - uzticams un patīkams serviss.

M mamina25 25.05.2017

es jums pilnigi piekritu ari es izmantoju biezi red kab pakalpojumus biezak sanak braukt ar 113 businu ko vada soferis Anatolijs liels vinam paldies par laipnibu un jauko atieksmi pret klientu vienmer izdos atlikumu un palidzes ja palugs tiesam patikams servis un jauki soferisi iesaku visiem so firmu