www.sudzibas.lv Red Cab Slikts serviss

Red Cab - Slikts serviss

Sveiki! Izmantoju bieži pakalpojumus,kurus piedāvā dažādas taksometru kompānijas,jau vīlos Panda taxi un Eco taxi,Nu pienāca kārta Red Cab! Situācija- ielidoju 01:30 naktī Rīgā, nokāpu lidostā lejā,kur stāv takši, Red Cab bija trešais (pirmajos divos jau kāpa iekšā cilvēki) jautāju šoferim vai vinš brīvs? Viñš atbild -jā un sniedzas pēc mana čemodāna jautādams adresi uz kuru braucu!? Es pasaku adresi,viñš uzreiz man strupi atcērt "ejat tālāk".. Es šokā! Esmu piekususi,naktī ielidoju un gribu uz mājām, bet mani "pasūta" jo dzīvoju tuvu pie lidostas! Kaut gan brauciens iznāk 6,70 eur parasti, tas nav pats minimālākais brauciens ! Jutos pazemota! Vairāk šo kompāniju neizmantošu un citiem neiesaku! Es klusēju kad man šoferis iepriekšējā reizē 6,70 eur vietā prasīja 10 eur! Bet Nu saprotu,ka vini ir bezkaunas !

D

M Mārcis Čakste 28.10.2017

nafig vińiem vest kådu pa 6 eur , ja rindā tur nostāvējuši 3 stundas :D

D Diiiiiii 28.10.2017

Sāksim ar to, ka tie ir taksisti! Un tas ir vinu darbs! Un Es vienmēr dodu 10, Tā ka 3,5eur vins var ielikt sava kabata! Un var redzet no Jusu komentara, ka sūdīgi dzīvot tādā valstį, kur cilvēkiem tāda mentalitāte!

C critical thinker 28.10.2017

jā, ja strādā kā padomju laikos vai 90. sākumā...
mašīnai jābūt maksimāli noslogotai, nevis 3 stundas jāgaida brauciens par 20

č Čupakabra 28.10.2017

Kāpjot ārā no lidmašīnas, zvanu Rīga SOS takšiem. Arī uz lidostu un visur citur izmantoju tikai šos taksometrus. Bieži braucu ap 13 EUR, bet ir bijuši 4 - 6 EUR vērti braucieni, bet nekad nav gadījies, ka šīs firmas šoferīši mani pasūtītu trīs mājas tālāk.

Работяга 28.10.2017

Red cab tas ir taksi kuri stav pie viesnicas, origo un vecriga... un isti nav saprotams ko vini dara lidosta, taxi riga viens lielais haoss

R Robyn 29.10.2017

paldies par bridinajumu! Kad drizuma ielidoshu LV, iztaisishu ekperimentu ar Red Cab taxi!

R RedCab 31.10.2017

Labprāt saņemtu no sūdzības autora kādu papildus informāciju par gadījumu ar RedCab taksometru . Mēs ļoti gribētu atrast šo šoferi, jo tāda attieksme nemaz neatbilst mūsu definētiem pakalpojuma proncipiem. Mēs negribam kautko līdzīgu pieļaut vēlreiz. Lūdzu sazsinieties ar mums, rakstot uz [slēpt]@rtp.lv. Paldies.

R RED CAB 05.12.2017

Nav mums izdevies atrast vainīgos šoferus. Ja tas neapgrūtina, lūdzam vēstules autori sazināties pa tālr. 661119920. Paldies.

R RED CAB 05.12.2017

LABOJUMS tālr. 66 11 99 20