www.sudzibas.lv Red Cab Klientu maldināšana

Red Cab - Klientu maldināšana

Iepriekšējā vakarā piezvanīju uz redcab kompāniju, lai uz nākošo ritu izsauktu speciāli piedāvāto kids taxi, kurš viņu mājas lapā ir brīnišķīgi nereklamēts. Kurš itkā piedāvā šo pakalpojumu, bērnus pārvadāt bez vecāku klātbūtnes, sola multfilmas un speciālos krītiņus ar ko zīmēt uz stikla, ar speciāli izraudzītiem šoferīšiem utt. , protams atbrauca parasts taksometrs, ar parastu šoferi.. Zvanot uz šo kompāniju neviens protams nevarēja paskaidrot kāpēc iepriekšējā vakarā izsauktais kids taksometrs nav atbraucis - administratore varēja tik vien kā paskaidrot kā pieteicās šis šoferis uz izsaukumu! “lieliski”
mans bērns jau tā bija pietiekami satraucies, lai brauktu taksometrā ar svešu vīrieti, tāpēc piesolīju visus šos labumus, multfilmas un krītiņus, protams nekas no tā visa nebija. Un vēl paprasīja astronomisku summu par braucienu. Esmu ļoti vilkusies un nekad vairs neizmantošu šo kompāniju, neiesaku arī visiem pārējiem!

A Avolia 29.11.2017

www.redcab.lv piedāvā KIDS TAXI,mājas lapā atrodamas šādas skaistas bildes,bet nekas no tā reālajā dzīvē nebija.

R RedCab 29.11.2017

Ļoti lūdzu sazinieties ar mums [slēpt]@rtp.lv . RedCab.

A Avolia 30.11.2017

Paldies RED CAB!
Ļoti iepriecināja fakts,ka Red Cab,ļoti ātri reaģēja uz šo sūdzību un pāris stundu laikā jau bija zvans,lai vērstu šo visu par labu. Šodien saņēmām brīnišķīgu atvainošanās dāvaniņu,un bērns arī ļoti priecīgs. Tas ir labs serviss :))
Paldies!

R RedCab 01.12.2017

Paldies par sapratni. Pateicoties šai sūdzībai, mēs uzsākam procedūru jaunu monitoru iegādei. Un biežāk uzraudzīsim KidsTaxi aprīkojumu un vairāk motivēsim darbiniekus būt atbildīgākiem!