www.sudzibas.lv Red Cab Klaji pārkāpj ceļu satiksmes noteikumus, braucot pa ceļa pretējo joslu., Aizmuka no, notikuma vietas divas reizes uzbrauca visrū man jo vēlējos izsaukt policiju.

Red Cab - Klaji pārkāpj ceļu satiksmes noteikumus, braucot pa ceļa pretējo joslu., Aizmuka no, notikuma vietas divas reizes uzbrauca visrū man jo vēlējos izsaukt policiju.

Konflikts notika Man starp taksometra vadītāju (#RedCub), kurš ignorējot ceļu satiksmes noteikumus, apbraucot sastrēgumu, brauca pa ceļa pretējo joslu un izvairoties no sadursmes uzbrauca uz gājēju ietves. Taksometra vadītājs bija agresīvs no notikuma vietas aizmuka, jo nevēlējos, lai mani nobrauc. Ja mašīnā nebūtu bijis bērns, kurš pārbijās. Tas viss notika Krūzas ielā 49, Rīgā.

C critical thinker 21.12.2017

no notikuma vietas aizmuka, jo nevēlējos, lai mani nobrauc
---
ko vēl pastāstīsi?

Dainis 22.12.2017

Pēc jūsu ''logiskā' teksta vai tik pati nebijāt joslas sajaukusi?