www.sudzibas.lv Red Cab "Ekskursija"

Red Cab - "Ekskursija"

Braucot agri uz lidostu, Red Cab vadītājs sarīkoja pilnība nevajadzīgu ekskursiju pa Rīgu. Lai no Sarkandaugavas tiktu uz lidostu tika braukts pa Ganību dambi, Pētersala ielu, Rūpniecības ielu, Hanzas ielu, Ausekļa ielu, Kronvalda bulvāri un tā vieta, lai no turienes beidzot tiktu uz Valdemāra ielu, izmests likums pa Citadeles ielu. Vai tas ir normāli?

C

W wrp 03.12.2017

Ceļotāja, paskataties karti pirms muļķības rakstīt. Kur tur līkums? Pat nedaudz īsāk sanāk. Un kas jums vispār nepatīk? Izskatās ka taksists vienkārši apbrauca luksoforus lai ātrāk tiktu. Un vēl jūs neuzrakstījāt cikos tas bija, jo varēja arī sastrēgumus apbraukt. Vismaz ilgāk gan nevajadzētu būt neka braucot pa galvenajām ielām.

A Ampelmanis 04.12.2017

Maršruts ir iespējami tuvākais, ātrākais, it īpaši sastrēgumu laikā, kad uz kalpaka bulvāra jāstāv pusstunda. Ieekonomēja Jūsu laiku/naudu, un vēl sūdzaties. Nožēlojami.

R RED CAB 05.12.2017

Vai drīkst lūgt sīkāku informāciju par braucienu ( laiks, pasūtījuma tālrunis vai arī automašīnas nr.), tad mēs noteikti noprecizētu, kāds maršruts būtu optimālākais un izvērtētu arī šofera godprātību un prasmes. Ļoti žēl, ka brauciens lika vilties. Mūsu adrese - [slēpt]@redcab.lv