www.sudzibas.lv Recruit apsardzes darbinieka rīcība

Recruit - apsardzes darbinieka rīcība

Šīs apsardzes firmas darbinieki, varbūt ne visi, bet daži ir diezgan augstās domās par sevi. Domā ka var darīt ko grib. Nesen biju iegājis iepirkšanās centrā, nedaudz parunāju ar vieni darbinieku, pastaigāju pa centru un atkal piegāju parunāt ar darbinieku. Tad pienāk viens no apsargiem un saka, lai pametu centru, ka es traucējot iepriekš minetajam darbiniekam, kaut no darbinieka vai kāda cita klienta sudzību par to nedzirdēju. Es prasīju, kā tieši es esmu traucējis šim darbiniekam, apsargs atbildēja, ka vienkārši traucēju un pateica, ka mani izmetīšot no centra un salauzīšot kājas, ja es vēlreiz pieiešu pie ta darbinieka, kaut arī es neizrādīju nekādu vardarbību viņa virzienā. Uz kādu laiku apsargs aizgāja tā arī netbildot, kā tieši es esmu traucējis. Tad apsargs atnāca atpakaļ un pateica, ka manas runāšanas dēļ esot bijus zādzības iespēja(protams, ka zādzība nekāda nebija, un ņemsim vēra to, ka vairākas reizes ir bijis, ka apsargs pamet kasu zonu un tā laikā jebkurš var izskriet cauri kasēm nesamaksājot). Vēl apsargs piedraudēka ar to, ka pasaukšot savu priekšnieku uz ko es atbildēju, lai sauc, man nav kur steigties un var teikt uzreiz viņš apklusa. Tad, cits apsargs pienāca man klāt un sāka ar visu savu ķermeni mani grūst, laikam vēlējās, lai es paceļu roku pret viņu, jo tad viņam būti iemesls pielietot speciālos paņēmienus. Manuprāt, viņa minētais iemesls, kāpēc es "traucējot" darbiniekam ir diezgan smieklīgs, jo, ja darbiniekam ir jāuztraucās par preču drošību, priekšam ir vispār nepieciešama apsardze?

Z zilais valis 15.12.2014

Tev vajadzēja nevis rakstīt sūdzību, bet momentā izsaukt policiju. Veikala apmeklētāja grūstīšana pilnīgi noteikti neietilpst apsardzes darba pienākumos.

T tadumtss 15.12.2014

Visiem ir tomēr jāatcerās, ka apsargs nedrīkst pielietot nekādu fizisku spēku, ja protams otra puse pati nesāk uzvesties pārāk neadekvāti agresīvi. Apsargs drīkst tikai aizturēt uz kaut kāda konkrēta pārkāpuma pamata, kura rezultātā arī jāizsauc policija, kura arī risina tālāk situāciju.
Vienmēr jāatcerās, ka apsargs arī ir cilvēks, un kā jebkuram cilvēkam, tad apsargam arī ir tiesības sevi aizstāvēt, bet tas nenozīmē visatļautību, tāpēc īpaši nervozajiem un nestabilajiem gan nebūtu iesakāms uzsākt darbu kā apsargam.
Protams vienmēr vajag atcerēties, ka ne visi šā amata brāļi nav vienādi. Bet ik pa laikam redzu pamatojumu kāpēc par šo profesiju tieši iesmej vairāk un vairāk. To paši apsardzes firmas uzņēmumi ir nopelnījuši, ņemot darba pirmo pretīmnākošo. Neuzskatu, ka profesionāls apsargs ir tāds, kurš pelna minimālo ar nelielā piemaksām, strādājot garās stundas.

Ontūns 15.12.2014

Veikalu apsargi ir bezsmadzeņu radījumi ar milzīgu pārākuma apziņu un pilnīgu tolerances trūkumu. Tā teikt, padibenes.

J janis duks 28.03.2018
naudas nemaksasana

sveiki neuzkerieties uz apsardzes firmu RIGARDI UN Gš Security Solutions NEMAKSATAJI viniem ligums ar saldus celinieka tehnikas apsargasanu neuzkeras