L laura 10.02.2010

Tā tas varētu būt...tagad visi "kundziņi"(op.vad.) rāda radziņus!Viņiem taču jārāda, ka strādā.Vienu atlaidīs -100 uz brīvo vietu pretendēs.Un, to izmanto, tā saucamie darba devēji.
Lai pakontrolē divus" spokus" Imantas Super-Netto veikalā."Spokus" tapēc, ka visu dienu viņi staigā pa veikalu ar rācijām, un runā bez apstājas.Runā visu, kas nāk prātā.Vnk.apnicis klausīties tos murgus.Veikalā ir kluss, un visu tik labi var dzirdēt!Viņi paši laikam to nesaprot.Eju tur tikai tapēc, ka vistuvākais veik.

R recruit 11.02.2010

Laba reklāma apsardzes uzņēmumam! Liek apsardzes darbiniekiem strādāt nevis slaistīties, neatstāj bez uzraudzības, regulāri pārbauda, kā tiek veikts darbs. Protams, ka sliņkim nav ko darīt šādā uzņēmumā.

J joe 03.03.2010

Neiesaku iet stradt un rekruitu.Nemaksa laicigi naudu un meta no objekta uz objektu.Nevienu netur pastavigi viena objekta.

V Vladimir 23.06.2010

Recruit ari nav apsardze! Bernudarzs!

A Agnese 23.06.2010

L'imenis Slokas 161 ;Super Netto; viens mazi'n's, bik'sel'es, ar pliku ples'iti, bez zobiem, otrs gar's tievs, tizls ar garu degunu tie lab'akie, kuri pie'nemti darb'a p'ec CV . SMIEKL'IGI.

A Aigars 20.07.2010

Apsargā ''Rimi Latvia'' veikalus, nodokļus maksā no minimālās, pārējais skaidrā. Valsts svētku dienas 1/2, kaut ''Rimi'' maksā pēc pilnas programmas. Nostrādāsiet 5.mēnešus uz neizmantoto atvaļinājumu variet necerēt, neviens par to nemaksās. Vienīgā no apsardzes firmām, kura apsargā ''Rimi Latvia'' objektus.

A Aigars 10.08.2010

Normāla firma, alga vienmēr laikā nekādu soda naudu vai citu atvilkumu, viss oficiāli. Maksā arī normāli. Jā, prasa darba rezultātus(noķertus zagļus), bet tas ir mūsu darbs. Tie kam strādāt negribas tiem vienmēr viss ir slikti. Ātrāk brauciet uz Angliju un nečakarējiet darba tirgu šeit, varbūt būs spiesti pacelt pārējiem algas.

Tagad saaprootu.
TV raadiija jau sen par STREIKU un kaukadam VIRSSTUNDAM, nemaksaataam algaam.
Neatceros, kaas taas bija par firmu- kaut kaada firma bijaa.
ZINIET,
SAPRATU, KAAPEC IR SLIKTI SARGI LATVIJAA!
ES BIEZI ESMU TALLINAA DARBA JAUTAJUMOS.
AGRAK BRAUCU AR AUTOBUSU PAT, NAKTIIS IEBRAUCU AUTOOSTAA, TAD SAAKU AR AUTO BRAUKAAT UZ TURIENI.
VELAK AR LIDMASINU SAD TAD BRAUCU.
---
Tallinaa ir LOTI LAIPNI UN JAUKI SARGI UN POLICISTI.
VINI IR LOTI ZINOSI, MAN SAARGI IR PALIDZEJUSI ATRAST PAREIZU IELU, UN DIVREIZ PAT PALIDZEJA TRANSPORTA SARAKSTUS SAMEKLEET.
PARAADIIIJA, KUR NAKTII IR KAS ATRODAS, CIK JAMAKSAA TUALETEE, KAA JAMAKSAA, KUR VIESNICA.
PALDIES ARII TALLINAS POLICIJAI UN APSARDZES FIRMAAM
KAS DOD APSARDZI LIDOSTAI, AUTOOSTAI/PAZEMES PIETURVIETAAS UN OSTAS RAJONAA.
LOTI LIELS PALDIES PAR LAIPNIIBU UN JAUKU ATTIEKSMI.
SARGI UN POLICISTI, AR KO KONTAKTEJOS TALLINAA
VISI BIJA RESPEKTABLI, CIENIJAMI UN NOSVEERTI, STINGRI UN IZPALIDZIGI CILVEEKI.
PRIEKS, KA TAADI IR.
---
KAD LATVIJAA BUUS TAADI SARGI UN POLICISTI, KAM NAV BAIL PAJAUTAAT KAUT KO?
REDZIET, IGAUNIJAA
SARDZES FIRMAAM PARASTI IR TAA.
SARGI, KAD PARKAPJ NOTEIKUMI, VINUS BRIDINA MUTISKI, TAD RAKSTISKI.
KAD SAVAKTI VAIRAKI BRIDINAJUMI, TAD ATLAIZ NO DARBA!
TAPEC TUR SLIKTI SARGI IR MAZ!!!
LATVIJAA UN EKSPRS
IR NIKIS AR SODA NAUDU.
KARE UZ NAUDU?
MANS FATERS STRADAJA PSRS LAIKAA.
TUR TUREJA DZERAJUS DARBAA UN NOENEMA PAR SODU PREMIJAS.
AUDZINAAJA, BET DARBAA TUREJA, LAI NONEMTU PREEMIJU.
STROIKAS EKS PSRS
NAPILSJA MUZIK- STRAF.
UN TUREJA TAADUS.
TUREJA, JO VINIEM BIEZI VAREJA NEMAKSAAT ALGAS.
----------------------------------------
FIRMU KAADA LATVIJAA IR TAAA
KO
TE RAKSTAA
ES
NEZINU
KAADA TAA IR.
SARGU DARBU NESTRAADAAJU, NEZINU, KAS UN KAA!
-------------------------------------------
ZINU KA LATVIJAA BANKAAS IR LAIPNI SARGI, KAM VAR KO ARI PAJAUTAAT, KUR JAAIET UTML.
BANKAAS JAA, TUR SARGI IR LABI.
------------
TIKAI IGAUNIJAA SARGI TAADI KAA MUMS BANKAAS
STRAADAA ARI UZ IELAAM!!!
---------------------
SAARGI, LAI KURA FIRMAA JUS STRADAJAT
ESIET LAIPNI UN CIENIJAMI.
LIDZINATIES RIETUMU KOLEEGIEM.
TAD JUUS KLAUSIIIS UN CIENIIS.

Tagad saaprootu.
TV raadiija jau sen par STREIKU un kaukadam VIRSSTUNDAM, nemaksaataam algaam.
Neatceros, kaas taas bija par firmu- kaut kaada firma bijaa.
ZINIET,
SAPRATU, KAAPEC IR SLIKTI SARGI LATVIJAA!
ES BIEZI ESMU TALLINAA DARBA JAUTAJUMOS.
VELAK AR LIDMASINU SAD TAD BRAUCU.
---
Tallinaa ir LOTI LAIPNI UN JAUKI SARGI UN POLICISTI.
PALDIES ARII TALLINAS POLICIJAI UN APSARDZES FIRMAAM
KAS DOD APSARDZI LIDOSTAI, AUTOOSTAI/PAZEMES PIETURVIETAAS UN OSTAS RAJONAA.
LOTI LIELS PALDIES PAR LAIPNIIBU UN JAUKU ATTIEKSMI.
SARGI UN POLICISTI, AR KO KONTAKTEJOS TALLINAA
VISI BIJA RESPEKTABLI, CIENIJAMI UN NOSVEERTI, STINGRI UN IZPALIDZIGI CILVEEKI.
PRIEKS, KA TAADI IR.
---
KAD LATVIJAA BUUS TAADI SARGI UN POLICISTI, KAM NAV BAIL PAJAUTAAT KAUT KO?
REDZIET, IGAUNIJAA
SARDZES FIRMAAM PARASTI IR TAA.
SARGI, KAD PARKAPJ NOTEIKUMI, VINUS BRIDINA MUTISKI, TAD RAKSTISKI.
KAD SAVAKTI VAIRAKI BRIDINAJUMI, TAD ATLAIZ NO DARBA!
TAPEC TUR SLIKTI SARGI IR MAZ!!!
LATVIJAA UN EKSPRS
IR NIKIS AR SODA NAUDU.
KARE UZ NAUDU?
MANS FATERS STRADAJA PSRS LAIKAA.
TUR TUREJA DZERAJUS DARBAA UN NOENEMA PAR SODU PREMIJAS.
AUDZINAAJA, BET DARBAA TUREJA, LAI NONEMTU PREEMIJU.
STROIKAS EKS PSRS
NAPILSJA MUZIK- STRAF.
UN TUREJA TAADUS.
TUREJA, JO VINIEM BIEZI VAREJA NEMAKSAAT ALGAS.
----------------------------------------
FIRMU KAADA LATVIJAA IR TAAA
KO
TE RAKSTAA
ES
NEZINU
KAADA TAA IR.
SARGU DARBU NESTRAADAAJU, NEZINU, KAS UN KAA!
-------------------------------------------
BANKAAS JAA, TUR SARGI IR LABI.
------------
TIKAI IGAUNIJAA SARGI TAADI KAA MUMS BANKAAS
STRAADAA ARI UZ IELAAM!!!
---------------------
SAARGI, LAI KURA FIRMAA JUS STRADAJAT
ESIET LAIPNI UN CIENIJAMI.
LIDZINATIES RIETUMU KOLEEGIEM.
TAD JUUS KLAUSIIIS UN CIENIIS.

O osis 15.12.2010

Ar šito rekruitu ir kaut kāds sviests. Maina darbiniekus kā zeķes. Tas viņiem nav labi un šitas nav labi. Šajā firmā priekšnieku ir vairāk nekā strādnieku. Mīļie cilvēciņi, ja Jums mājās nav ko darīt, tad varat droši iet strādāt uz Recruit. Jūs jau tur nepelnīsiet sev, bet barosiet tā jau noaugušos vēderus. Izmanto nelietīgi apsargus, lai piesistu savus makus. Rimi Latvia šai Recruit firmai maksā 5.80Ls/stundā un apsargs saņem tikai 1, 50Ls/stundā. Kur tad paliek tā nejēdzīgi lielā starpība? Padomājiet par šo jautājumu.

F Fjodors Djacenko 17.03.2017

loti laba firma,nostradaju 3 gadus ,aizgaju prom tikai kajas traumas del. alga vienmer laicigi,protams biezi parbauda ka tu strada ,problemas tikaj tiem ,kurs negrib stradat,vai nemak. darbinieki mainas tapec ka nav normalus cilvekus kursh grib stradat,sevi realizet,un sanemt stabilu algu. salidzinot ar citam firmam,kuras apkalpo veikalus,ta ir viss labaka.