www.sudzibas.lv RD REAL ESTATE Silti neiesaku uzticet sava nama apsaimniekosanu RD REAL ESTATE kantorim.

RD REAL ESTATE - Silti neiesaku uzticet sava nama apsaimniekosanu RD REAL ESTATE kantorim.

Ja, vardos vinu runas izklausas skaisti, bet tad kad lieta nonak lidz realai darisanai un problemu risinasanai, tad redzams cik nekompetenti un neatsaucigi vini ir.
Ta ka vini izrikojas ar Rencenu ielas 29 iedzivotajiem (maja ar 150 dzivokliem) ir zem katras kritikas. 2 menesus nerisinaja problemas, jau sakotneji loti labi zinot par tam un ta ari tas neatrisinot, tai skaita, apkures jautajumu, 1.decembri (ziemas laika!) glevi atteicas no nama apsaimniekosanas atstajot cilvekus bez apkures. Pie tam vel atsutot garu un nicinosu vestuli iedzivotajiem. Pretigs vieglas pelnas tikotaju kantoris!

S

Komentāri (10)

M misters 17.06.2010

Visam teiktajam piekrītu, ka šis kantoris problēmas nerisina.

Zolitūdes iela 75 ir viena liela problēma ar šiem apsaimniekotājiem!

д Да 08.09.2010

Накопительный фонд разворовали за полгода и еще в долги загнали, уборка подъезда и территории на троечку. Мусорники стоят переполненные. За газ каждый раз новая цена, при этом разница за кубик не в сантимы, а в латы. Приносят "филькину грамоту" в виде договоров и счетов с другими фирмами. Когда просишь дать выписку из банка с печатью, то сразу в кусты.

С удовольствием увидим их банкротство, т.к. мы уже от них ушли, а такими темпами уйдут ВСЕ!

R Raul 17.11.2010

Как я понял у этой фирмы план собрать как можно больше денег с жильцов, не расплатиться за коммунальные и подать на неплатежеспособность. Сумма будет нормальная, видимо честным образом столько заработать они не могут.

д Дима 28.02.2011

RD REAL ESTATE внимание! Мошенники! Они меняют название фирмы! Я живу на РЕНЦЕНУ 29 они собрали с нас деньги незаплатили за комунальные и в ноябре сидели без отопления с маленькими детьми причем вымогали на собрание жильцов заплатить за должников без всяких условий и безвозвратно. Единственно что можно набить им поганую морду (кстати выглядят интелегентно). RD REAL ESTATE krapnieki!!!

N Nixx 28.03.2011

Pilnībā piekrītu visam rakstītajam. Šī firma netikai nerisina problēmas, bet mājā Ezermalas ielā 18b tās pat mākslīgi rada, lai pēc tam varētu iekasēt prāvu naudiņu par to risināšanu.
Un ja sajūtīs zelta āderi, tad līgumu ar šo firmu izbeigt varēsiet tikai tiesas ceļā.

A Andris 14.10.2011

Tiem kas sniedz jebkāda veida pakalpojumus ieteiktu bez vismaz 50% priekšapmaksas nekādā veidā neiesaistīties darbos ar šo kantori, izvairīšanās, nemaksāšana, bēguļošana, pēc tam pus gadu skraidīsiet viņiem pakaļ lai dabūtu savu naudu un gandrīz bez jebkādas garantijas.. RD Real Estate vārdos izklausās miljonāri, un viss ir skaisti, tiklīdz nonāk līdz maksāšanai tā nekad nav naudas un paši viņi domā, ka problēmas var risināt neceļot telefonu .. Latvija ir maza valsts, biznesā tādas lietas aizies pa priekšu šiem "Lieluzņēmējiem"

S sauer 11.12.2012

Un es arī neiesaku saistīties ar šiem uzņēmumiem SIA „RD namu serviss” un RD Real Estate.
Problēmas kas saistītas ar mājas apsaimniekošanu, vispār netiek risinātas. Apkopēji agrāk nāca katru dienu, šobrīd labi ja 1x nedēļā. Tas pats ar sētniekiem. Mājas sistēmas viņi neapkalpo pēc reglamenta, labākā gadījumā paši mēģina kaut ko sataisīt. Darbinieki mainās ik pēc 3 mēnešiem.
Tāda sajūta ka visi tiek uzmesti un ņemti nākamie.
Silti iesaku visiem mājas iedzīvotājiem kuru mājas apkalpo šie uzņēmumi pārbaudīt vai tiek maksāts komunālo pakalpojumu sniedzējiem.

p.s tāpēc Raimonds Dalderis atļāvies nopirkt jauno BMW.

J Jānis 7 04.03.2013

Slīps kantoris. Sētnieki nav pieņemti oficiāli darbā, nodokļus nemaksā, pat viens otrs pārvaldnieks- kaut nebija slikts darbinieks, strādā pa melno (nav pieņemts oficiāli darbā). Ziemā teritoriju neuzkopj, ja sētnieks netiek galā vai slims- nav neviens kas aizvieto un izdara darbu. Un solīt sola- oooo!!! Kad noslēgts līgums- uzspļaut par visu. Par to ka savāc naudas un nesamaksā tālāk pakalpojumu sniedzējiem- arī fakts, tāpat kā citās mājās tas jau bijis.

L leksa_777 04.01.2018

Zem SIA LT darbojas tāds pats Raimonds Dālderis tel +371 295116990 (SIA RD Real Estate), SIA LT pieder Raimonda sievai , izskatās , ka viss notiek pēc vienas shēmas: no gada sakuma Piestādīt maksimālus rēķinus iedzīvotajam un nemaksāt pakalpojuma sniedzējam (Rīgas Ūdens un Rīgas Siltums, Zemes īpašniekam un t.p.) , pēc tam norakstīt mājas uzkrājuma fondu. Krāpšana LT SIA bija no 2017.gada sakuma, kad valdes loceklis bija Edmunds Grigarovičs, Personas kods 041071-10532, telefons +371 29101330 , Edmunds Grigarovičs steidzīgi atstāja SIA LT 29.12.2017. Tagad SIA LT vada prokūrists , Raimonda pilnvarota persona Viktors Incenbergs Personas kods 261181-10121, telefons +371 27009399
Apzagti aptuveni 20 daudzdzīvokļu mājas. Tagad jau ir iesniegums Policija par SIA LT krāpšanu. Ja visas mājas uzrakstīs iesniegumus uz Policiju , tad varēsim apstādināt krāpniekus !

Andris Sa 29.03.2018

https://www.sudzibas.lv/lt-nami/lt-sia-ukrali-nakopitelnij-fond-doma-c421476

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes