www.sudzibas.lv RD REAL ESTATE Maksājumi par apkuri

RD REAL ESTATE - Maksājumi par apkuri

Manuprāt, RD Real Estate ir naturālie krāpnieki!!! 4 mēnešus viņi man sūtīja blakus dzīvokļa rēķinus par apkuri, kas pēc metrāža ir divreiz lielāks par manējo. Cipari ar dzīvokļa numuru kapņu telpā ir izlaboti ar roku. Kas to darījis, kā un kā tas varēja notikt, it kā nav zināms... , kaut gav viņi jau 8 gadus apkalpo šo te jaunceltni... Bla bla bla... Un neviens līdz šim brīdim nezin kurš skaitītajs kuram dzīvoklim pieder! NESAPROTAMI!!! Kā rezultātā, sākot no 2012. gada oktobra biju maksājusi šiem te RD Real Estate "uzņēmējiem" summas, REIZĒS vairākas par tiem, ko vajadzētu maksāt!!! Uz rakstiskiem sūdzībām un prasījumiem atsūtīt paskaidrojumus, uz kā pamata, tas tika darīts un aprēķināts, neatbild. Birojā uzvedas rupji. Direktors Raimonds Dālderis ir slims, viens, starp citu, kam ir paraksta tiesības, tātad sanāk, ka ir jāgaida, kāmēr viņš atveseļosies, jo bez viņa klātbūtnes viņiem nav tiesību neko parakstīt un lemt vispār, un līdzīgā garā!!! Māju pārvaldnieki mainās gandrīz katru sezonu, vasarā - viens, ziemā ir otrs. Tagadēja pārvaldniece Ginta ir vispār nekompetents darbinieks, strādā kādus 2 mēnešus, neko nezin un vienmēr aizsūta visus pie sekretāres, sāka, ka vinai nav laika. Kaut-kāds ĀRPRĀTS visā visumā!!!! Cienījamie īrnieki, kuru dzīvokļus apkalpo RD Real Estate, būsiet ĻOTI UZMANĪGI!Pārbaudiet divreiz savus rēķinus par dzīvokli un neuztīcaties šiem te uzņēmējiem!!!

I

U uzzy 19.02.2013

nu šeit domāju ka jāmeklē citu institūciju palīdzību, ja tik klaji ignorē. To jau var kvalificēt par krāpniecību