AtrisinātaRd Electronics - Slikts serviss

Tā kā veikalā uzreiz nebija pieejams gaisa ventilātors, pasūtīju to 25.06.22.
Man atsūtīja īsziņu, ka tas uz norādīto veikalu tiks piegādāts 29.06.22. Un man jāgaida īsziņa, kad varu doties to saņemt
ir 01. Jūlija vakars, no īsziņas ne miņas.
Ārā ir neciesams karstums, dzīvoklī +30 grādi, kad domājat to ventilātoru piegadāt? !
Decembrī man to vairs nevajadzēs!

01.07.2022

Atbilde no klientuservissRD Pārstāvja atbilde 04.07.2022

Labdien, Cienījamais Klient!
Paldies par sniegto informāciju par mūsu darbību!
Vai Jūs, lūdzu, varētu mums sniegt mazliet detalizētāku informāciju par situāciju, rakstot mums uz e-pastu [email protected] ar norādi sudzibas.lv, lai varam precizēt lietas apstākļus? Vēstulē lūgums norādīt pasūtījuma numuru.
Mums ir ļoti svarīgs Jūsu viedoklis un iespēja risināt radušās problēmas.
Paldies!

Ar cieņu,
RD Electronics Klientu apkalpošanas un pārdošanas daļa.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 22.09.2022

Uzņēmuma Rd Electronics pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

S Svetlana Beilo 13.05.2022
Pasūtiju preci solītis bij 10 datuma atsūtīt preci tad uz 13 datumu pēc tam uz 18.datumu

Pasūtījumu veicu 30 aprīlī -piegādi apsolija veikt 10 maija: 09.05.2022g. maijā atsūta sms ar pagarinašanu līdz 13.maijam,11.05.2022g. maija atsūta sms pagarina līdz 18 maijam .Preces apmaksāta -tik solijumi ka atvedis preces piegāde nav.

S Sudzibas.lv Admin 02.07.2022

P PatiesiibasMeka 01.07.2022

Martā aprīlī nezināji neko par gaidāmo vasaru?