www.sudzibas.lv RD Electronics Slikta apkalpošana

Rd Electronics - Slikta apkalpošana

Pasūtīju SSD disku ar saņemšanu veikalā TC Sāga. Atbrucu uz veikalu, un darbinieki meklēja vairāk kā 50min to un beigās pateica, ka tomēr nevar atrast, lai es dorši tikmēr pastaigājos pa veikalu. Protams mani tas neapmierināju un viņi pedāvāja piezvanīt, kad atradīs. Labi, ka es nepaliku, jo tā arī nepiezvanīja

11.12.2020

Atbilde no klientuservissRD Pārstāvja atbilde 14.12.2020

Cienijamais klient!
Vai Jūs Lūdzu varētu mums sniegt mazliet detalizētāku informāciju par savu pasūtījumu, lai varam precizēt lietas apstākļus?Mums ir ļoti svarīgs Jūsu viedoklis un iespēja risināt radušās problēmas
Lūdzam Jūs sazināties ar mums - Talr.: (+371) 66165555 vai e-pastā [email protected]

Paldies!

T Taisnīgums99 11.12.2020

Vinji mekleja to ssd labi ja piecas minutes, diezvai vienaa skapi starp piecam precem var meklet kaut ko 50 minutes.