www.sudzibas.lv RD Electronics Graujoša attieksme

RD Electronics - Graujoša attieksme

Silti iesaku visiem kārtīgi padomāt pirms šajā veikalā kautko iegādāties! Ja prece būs brāķis viņi tā mācēs no jums atšūties. Vārdsakot klientus pataisa par muļķiem, bet pašiem nekādas atbildības par saviem brāķiem. Lieliski pērciet pērciet un pēc neilga laika izmetiet misenē! Tāds varētu būt veikala jaunais sauklis!

Atbilde no klientuservissRD Pārstāvja atbilde 02.02.2015

Labdien!
Diemžēl SIA “MK TRADE” veikala „RD ELECTRONICS” pārdevējiem nav attiecīgo iemaņu preces defekta rašanās noskaidrošanai. Lai noskaidrotu, vai Precei pastāv ražošanas defekts un tā neatbilst līguma noteikumiem, SIA „MK TRADE” ir nepieciešama speciālistu piesaiste, ko var nodrošināt Preces ražotāja autorizētais serviss. Autorizētā servisa veiktā apskate un izsniegtais slēdziens nosaka Preces defekta cēloni.
Ja preces ražotāja autorizētais serviss precē konstatē ražošanas defektu, tad SIA "MK TRADE" nav iebildumu veikt preces maiņu vai naudas atgriešanu.
Gadījumā, ja precē netiek konstatēts ražošanas defekts, SIA "MK TRADE" nav pamata veikt preces maiņu vai naudas atgriešanu.
Ja Jūs uzskatat, ka precē pastāv ražošanas defekts Jums ir iespēja un tiesības aizpildīt iesniegumu prasījuma pieteikumu- prece tiks pieņemta uz preces ražotāja autorizētu servisu uz diagnostiku. Ja autorizētā servisa veiktā apskatē tiks konstatēts ražošanas defekts, SIA "MK TRADE" nebūs iebildumu veikt preces maiņu vai naudas atgriešanu.

Cieņā,
SIA “MK TRADE”
Klientu serviss
tālr: 66165555
e-pasts: [email protected]

I

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes