www.sudzibas.lv RD Electronics Garantijas remonts

AtrisinātaRd Electronics - Garantijas remonts

Labdien. Vēlos iesniegt sūdzību, jo nēesam apmierināti ar Rdveikala garantijas remontu.
09.06 aizvedām kafijas aparātu uz remontu ar akta nummuru - jdg00017906. (30 dienu laikā saremomtes)
zvanam pēc 30 dienām lai apvaicāties, cik tālu ir mūsu kafijas aparāts uz ko attbild, remontam ir detaļas vēl jāpasūta, būs jāgaida. Gaidām, zvanam pēc nedēļas un uz ko attbild, vēl nav nekādas ziņas no garantijas remonta. Kā? Kā var nebūt nekādas ziņas?

Liek gaidīt līdz ceturtdienai gaidām, bet atkal ir attbildet nav nekādas ziņas par detaļām. Es atvainojos, tā ir klaja ņirgāšanās, kā pret pircēju. Ļoti nekompetenti.
Vēlamies atpakaļ atgrieztu naudu, jo vietā jau esam iegādājušies citas firmas aparātu.
Uzskatu, ka 500 eiro nav mazā summa!

27.07.2023

Atbilde no klientuservissRD Pārstāvja atbilde 28.07.2023

Cienījamais klient! Paldies ka pievērsāt uzmanību situācijai!
Garantijas remonts – bezmaksas remonts, ko saskaņā ar iekārtas iegādes nosacījumiem un saistošajiem normatīvajiem aktiem nodrošina ražotājs, ja tiek ievēroti ražotāja noteiktie iekārtu lietošanas un ekspluatācijas noteikumi. Garantijas apkalpošana var ilgt 30 kalendārās dienas. Ja remontam nepieciešamās detaļas ir jāpasūta pie tehnikas ražotāja, tad remonts var tikt pagarināts par laiku, kuru pieprasa šo detaļu piegāde.
RD electronics nav sava servisa, preces remontu un diagnostiku attiecīgai precei nodrošina oficiālais autorizētais serviss!
SIA “MK TRADE” Jums paziņo, ka Jums kā klientam tiks sniegta gala atbilde , pēc tam , kad tiks veikta pilna situācijas analīze un tiks saņemts slēdziens no autorizētā servisa centra, kas veic preces pārbaudi un remontu!
Ja Jums ir kādi jautājumi, vai neskaidrības - Lūdzam Jūs sazināties ar mums, mēs individuāli sniegsim Jums nepieciešamo palīdzību - Talr.: (+371) 66165555 vai e-pastā [email protected]

ar cieņu,
RD Electronics Klientu apkalpošanas un pārdošanas daļa.

Papildināts Santa Zeile 28.07.2023

Tad jau sanāk , ka Jūs variet klaji maldināt cilvēkus un visu laiku atrunāties ar remonta vainu! Tā ir Jūsu problēma , ka esat tik nekompetenti savās rīcībās!

Atbilde no klientuservissRD Pārstāvja atbilde 28.07.2023

Lūdzu norādiet, kur un kad saskarāties ar problēmu, ka Jūs tikāt maldināti. Pašlaik Jūs norādāt apmelojošu, nepamatotu informāciju! Lūdzam sniegt informāciju sazinoties ar SIA “MK TRADE” klientu servisu, zvanot uz tālr. (+371) 66165555 vai rakstot uz e-pastu [email protected].
Saprotam Jūsu neapmierinātību, pašlaik tiek darīts viss iespējamais, lai pēc iespējās ātrāk rast risinājumu. Tiklīdz būs pieņemts lēmums Jūsu prasībā, ar Jums sazināsies mūsu uzņēmuma pārstāvis.
Ceram uz Jūsu sapratni, Sanita!
Un vēlreiz atvainojāmies Jums par sagādātajām neērtībām!

Papildināts Santa Zeile 28.07.2023

No manis nepatiesa informācija ?
Es 30 dienas gaidu no remonta kafijas aparātu!
Pajiet 30 dienas , zvanu Jums . Atrunas par to ka nav detaļas . ! Jāpasūta. Rodas jautājums ātrāk nezinājāt? Vai tikai pēc 30 dienām atcerējāties, ka nav detaļu. Liekat gaidīt , gaidām . Zvanam atkal , nav informācijas nekādas .
Kā var nebūt nekādas informācijas pat par to , kādā vaina ir aparātam , kādas detaļas tad jāgaida !

Ja , no manis ir kāda nepatiesa informācija . Tad pievienot vēl varu savu telefona zvanu sarakstu !
Ļoti neapmierināti esam ar Jūsu darba organizāciju !

Atbilde no klientuservissRD Pārstāvja atbilde 01.08.2023

Cienījamais klient! Tā kā radusies situācija ir atrisināta, lūdzam atzīmēt sūdzību ka atrisinātu. Paldies!

Ar cieņu, RD Electronics Klientu apkalpošanas un pārdošanas daļa

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Santa Zeile 01.08.2023

Beigās tika atgriezta nauda .