www.sudzibas.lv RD Electronics Darbinieku nekompetence un krāpšana

Rd Electronics - Darbinieku nekompetence un krāpšana

Biju Rd Electronics klients, gan kā juridiska persona gan kā fiziska persona, ik pa laikam iegādājos pa vairākiem 100 eur preces gan kā juridiska persona gan kā privātpersona. Pēdējo sūtījumu kļūdījos, iegādājoties ledusskapi vairāk kā 400 eur vērtībā, iegā'dajos to kā juridiska persona, bet naudu pārskaitīju kā fiziska persona. Liekas vienkārša kļūda, kas var gadīties katram, ja uz 1 konta ir reģistrēta gan firma gan privātpersona. Rd electronics pamanot kļūdu, sazinājās ar mani, ka tā nevar, labi, es saku lai pārtaisa rēķinu kā uz privātpersonu, grāmatvediski tas aizņem 2 minūtes (ikdienā strādāju tirdzniecībā un esmu ar grāmatvedības izglītību) , bet izrādās, ka Rd Electronics grāmatvedība to nedara (vienkārši negrib darīt) , labāk zaudēt klientu, nekā pārtaisa rēķinu, vēl pēc tam, paaugstina precei cenu par 40 eur, lai es pasūtu no jauna, par dārgāku cenu. Tā ir vienkārši liela cūcība, jo ikdienā bieži saskaros ar šādām problēmām, kad cilvēks kaut ko sajauc, bet tas viss ir labojams, bet nē jau tā, ka uzreiz maina cenu par 10% paceļot to un liek pasūtīt dārgāk. Krāpšana un nekompetenta rīcība no Rd Veikala puses.

20.12.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (5)

P Palīgs neskaidrajiem 20.12.2021

Nu ko nu pasakas te stāsti - uz viena konta gan firma, gan privātpersona... kātad

J Jānis Janševskis 20.12.2021

Vai tu esi slims de*** vai analfabēts? Vai arī neesi nekad bijis reģistrējies ar e-pastu nevis facebook vai google, kad vēl tādas iespējas nebija pirms gadiem 7. Rd elektronic reģistrējoties ar e-pastu var pasūtīt gan kā fiziska persona gan kā juridiska persona... Vai nu esi ar zemu izglītības līmeni un intelektu, ka komentē to ko nezini, vai arī izmisis darbinieks, kas cenšas aizstāvēt veikala darbiniekus. Nevajag komentēt tur, kur dīvāna eksperts daudz nesaprot.

M Maikss 21.12.2021

Kāpēc Jūs komentējat to ko nezinat? Man arī ir tā, ja esat piereģistrējies ar e-pastu, tad ir 2 iespējas pasūtīt, gan kā privātpersonai, gan kā uzņēmumam. Vienīgi RD Eletronics ir nenormāli ilga piegāde, bŗīžiem prece jāgaida mēnesi vai pat 2 mēnešus, liekas, kad viņi pasūta no ebay vai aliexpress un tad tirgo tālāk, jo tur ir tik ilgi jāgaida.

P Palīgs neskaidrajiem 21.12.2021

Kāpēc slimniek apsaukājies? Man nav ne laika ne vēlēšanās iet kaut kur reģistrēties kā firmai un privātpersonai un pēc tam jakarēties no kura konta kas pārskaitīts. Ja man ko dikti vajag nopirkt, tad eju uz uz veikalu un nopērku. Un galīgi necepos ka tā maksā varbūt dažus eiro vairāk. Tādās problēmās parasti ieberžas kapeikpi..ēji un pēc tam raksta sūdzības ka apjāti vienalga.

A asdaaaaa 09.03.2022

xD

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes