www.sudzibas.lv RC Būvnieks Nemaksā naudu.

Rc Buvnieks SIA - Nemaksā naudu.

Uzmanieties no šīs firmas "RC BUVNIEKS" Darbojas pārsvara Dobelē,Jelgavā un Rīgā.Jau otro mēnesi gaidu no viņiem naudu.Uldis Cēpars firmas īpašnieks tikai aizbildinās ka firma virs viniem ir ieturejusi naudu utt.Bet man bija noslēgts līgums tieši ar "RC BUVNIEKU" un man nav saistību ar firmu kas ir virs viņiem.UZMANIETIES.

A aramiss 19.08.2015

zinām šito blēžu kantori!
viņi arī piegādātājiem ir parādā!

R RC Būvnieks 20.08.2015

Sveiki, šeit RC Būvnieks vadība, gribējām painformēt, ka šie darboņi, kas Liepājā taisīja mums fasādi ir pilnīgi amatieri.

Dēļ šiem darboņiem mums pasūtītājs nesamaksāja vispār, bet mēs būdami godīgi pret saviem apakšuzņēmējiem mēs viņiem samaksājām 70% no visas summas - Līdz ar to zaudētāji esam mēs.

Kaut arī šie darboņi solījās visu salabot, ko protams viņi neizdarīja. ( Uzmanieties no šiem amatieriem - Jānis ķesteris)

Pielikumā ir bildes, gribētu redzēt vai par šādu darbu vispār Jūs būtu pelnījuši kaut vienu centu.

Ar cieņu RC

A aramiss 20.08.2015

Cienījamā RC vadība, pirmkārt noslēdziet līgumu ar ;šādiem amatieriem par darba izpildi ar visām no tā izrietošajām sekām, otrkārt, pakustiniet smadzenes un centieties sameklēt nākamreiz profesionālākus amatierus!

Ha ha ha "vadība", smiekls nāk ha ha ha...

A Armands Auseklis 20.08.2015

Tas Jānis Ķesteris 2012.gada siltināja privātmāju man un cepuri nost.Jauns džeks bet stradāja ar savu brigādi uz visiem 110%.Varu teikt tikai labas atsauksmes.

A Armands Auseklis 20.08.2015

Pasūtītājs nesamksāja vispār?Smiekli nāk!Pa telefonu klārēji ko citu Arvil.Salabot fasādi par kuru esat jau saņēmuši naudu no ES fondu līdzekļiem?Ja fasāde ir pieņemta tātad tur nav ko labot.

A almanis 12.03.2016

Neiesaku nevienam iet stradat uz so firmu.Ja sakuma viss bus kartiba tad ar laiku apcakares ar naudam un buus mistiski atvilkumi un neizmaksas algu.Uzmanieties ar Ulda Cepara solijumiem.

E Edgars Kalniņš 20.06.2017

tiko stradaju saldus pusee ari musu brigadi apcakareja ,pa betonessanas darbiem,,,,,,,

B Buvnieks 16.07.2017

Uzraksti man [slēpt]@inbox.lv