Rc Buvnieks SIA - Krāpšana

Iesaku uzmanīties no šiem krāpniekiem.Viņi ne tikai apkrāpj darbiniekus bet ari lielos apjomos izkrāpj Eiropas fondu naudu.Un 2 gadus neliekas ne zinis ka nav Samaksājis naudu par darbu tai pašā laikā atpūšas siltajās zemēs un uzskata sevi par godīgu uzņēmēju.

Dr DooM 16.04.2017

Pievieno kādu vārdu, uzvārdu kur šī firma atrodās !

L Liepajnieks111 16.04.2017

Uldis Cēpars
Dobele

B Brokmens 17.04.2017

Sveiki, šeit RC Būvnieks vadība, gribējām painformēt, ka šie darboņi, kas Liepājā taisīja mums fasādi ir pilnīgi amatieri.

Dēļ šiem darboņiem mums pasūtītājs nesamaksāja vispār, bet mēs būdami godīgi pret saviem apakšuzņēmējiem mēs viņiem samaksājām 70% no visas summas - Līdz ar to zaudētāji esam mēs.

Kaut arī šie darboņi solījās visu salabot, ko protams viņi neizdarīja. ( Uzmanieties no šiem amatieriem - Jānis ķesteris)

Pielikumā ir bildes, gribētu redzēt vai par šādu darbu vispār Jūs būtu pelnījuši kaut vienu centu.

Ar cieņu RC

L Liepajnieks111 17.04.2017

Pasūtītājs nesamaksāja vispār?Ko var muldēt.Kur tad palika pāri pa 100 tūkstošiem eur ko saņēmāt no ES fondiem?
Un cik oficiāli ir izmantot jumtam materialus kuri neatbilst projekta prasībām?Un cik oficiāli ir projektā norādīt ap 100 kvadratmetriem lielāku fasādes apjomu nekā ir reāli dabā lai izkrāptu fondu naudu.

L Liepajnieks111 17.04.2017

Par to bildi.Saprotu ka Jums kā lielajiem "priekšniekiem" ir ļoti īsa atmiņa un neatcerieties faktu kas tika atrunāts darba izpildes sākumā ka vate tiks līmēta pa plakti nevis kaut kas tiks līmeņots un vilkts ārā.