www.sudzibas.lv Rankas Piens Dara visu ka ienāk prata

Rankas Piens - Dara visu ka ienāk prata

Draud atlaist strādniekos un liek izvēleties ģimene vai darbs. Liek stradat virsstundas par kuram netiek maksāts. Ja saslimst bērns vai strādnieks nav pieņemami un atlaiž. Liek strādāt brīvdienas un svētkos bez algas piemaksas. Maksa melnas naudas un ja kautkas nepatik tad ietur un izmaksa oficiālo dalu. Ja megini rast risinājumu un dialogu. Attieksme nule un jauta kas tu tads esi lai man iebilstu.
Neiesaku stradat šajā uzņēmumā jo attieksme pret jums ir ka pret muļķi un neaptestu lauki.
Ražošana neizpilda sanitaras normas un visus produktus taisa ka izdevīgāk. Ko izbrake citas vienkarsi tavas to nopērk vadītājs Aldis Spalvins. Ražo visu no vajpiena un taukiem. Pa retai reizeij no piena.
Dara visu pretējo kas rakstīts likumdošana.
Ja jums ir ģimene tad neesat vajadzīgs šaja uzņēmuma.

R