Raivis Dravnieks - Krāpšana

Raivis Dravnieks aizņemas lielu naudu no tuviem paziņām un draugiem aizbildinoties ar meliem ka nepieciešama steidzami utt. Uzreiz atdošit bet pēctam to notrallina narkotikās un azartspēlēs neiesaku ielaisties ar šo personu nekāda veida darījumos. Ļoti daudz melo un to prot darīt profesionāli zinām ka darbojas celtniecībā un regulāri uzmet pasūtītājus. Esam vesela cilvēku grupa kas viņu meklē viņš ir uzmetis ļoti daudzus, jebkāds info noderēs, ja kāds zina kur viņu atrast.
Uz drīzu tikšanos!

W wwoki 28.06.2022

tādu tagad daudz Jorens Godiņš arī.

sitais ma..uka ari man parada naudu mob. 28814648

W wwoki 28.06.2022

uzmācās ar seksa sludinājumiem, visiem kam ir interese lūdzu zvaniet uz mob. 28814648
drosi zvaniet.
zvana un uzdod stulbus jautajumus del gara laika,drosi zvaniet iepazistieties varbut interese iepazisanas. aktivi mekle informaciju saitos,lai sazinatos un rakstitu un zvanitu jums. esiet uzmanigi savus datus bankas vai citus nedodiet,lai nemegina apzagt.

Good Intentions 29.06.2022

Vispār aizdot naudu nav prātīgi! Piecīti, dešuku var, bet ne vairāk. Ne velti saka, ja gribi zaudēt draugu, aizdod viņam naudu.