Raimonds Konrāds - Krāpniecība!!!!

Uzmanību ir uzradies krāpnieks! Raimonds Konrāds no Rīgas 38.gadi, kuršs uzdodas par datoru speciālistu un var arī piedāvāt veikt citus darbus, izmantojot cilvēku uzticēšanos paņem datoru un naudu, un pazūd, neatbild uz telefona zvaniem. Lūgums, ja kāds zin kur var atrast Raimondu Konrādu lūdzam to darīt zināmu.

D

I Ilze 12.10.2010

Nu jā ir jau gudri atdot savu datoru ar visu naudu nepazistamam cilvekam :D nesaprotu kur rodas tik letticigi cilveki sajos chakaresanas laikos :D Sasmeejos

R Raimonds Konrāds 29.10.2010

Elementārākais veids, kā ieriebt.
Pirmkārt pašam meistaram ir jābūt idiotam lai ko tādu veiktu.
Otrkārt klienti savu tehniku uztic tikai pēc ilgstošas sadarbības.
Treškārt maksā pēc padarītā darba nodošanas.

Tam dukam aizrakstīju, cerēsim, ka šim būs drosme tikties, vai vismaz atsaukties.

D Damārs 05.03.2012

Pilnībā piekrītu, savācu savu laptopu no viņa pēc gandrīz 3 mēnešu marinēšanas, naudu nesamaksāju, pietam lapsis bija pašam jāsaliek kopā, jo stāvēja viņa "ofisiņā" izjauktā stāvoklī. Nevar īsti saprast, vai nu netiek galā ar pasūtījumiem, vai kodējs, jo savu štelli viņš pārzin.

P pele32 06.05.2013

Uzradies atkal.
Pieteicās pie mums darbā. Dienā, kad bija jāstājas darbā, informēja, ka esot slims. Mazums, kam negadās.
Pēc slimošanas tika pieņemts darbā, nostrādāja divas nedēļas, tika pasūtīti visi datoriķa darbam nepieciešami instrumenti, kad atkal tika saņemta informācija par slimošanu. Taču šoreiz tas bija ar galiem. Kad divas nedēļas bija pagājušas, meklējām R.Konrādu rokās, pat aizbraucām uz viņa dzīvesvietu, taču tur momentā durvis tika aizslēgtas un iekšā neviens netika laists, kaut varēja redzēt pa logu, ka mājās kāds ir. Tajā pašā dienā tika saņemts e-pasts no R.Konrāda, ka darba tiesiskās attiecības viņš nevarēšot turpināt, tāpēc pēc nedēļas atnākšot un visu nokārtošot, taču šī bija viņa pēdējā ziņa par sevi.