LV RU
www.sudzibas.lv Raimonds Buls no VAR dizaina grupas Apzināta klienta krāpšana majas projekta izstrāde.

Raimonds Buls no VAR dizaina grupas - Apzināta klienta krāpšana majas projekta izstrāde.

2018. gada Oktobri tika parakstīts un noslēgts līgums starp manim un šo personu Raimonds Buls par privātmājas būvprojekta izstrādi un apstiprināšanu vietēja pašvaldības būvvalde. Līguma beigu termins bija 2019 gada 18 Janvāris un puse no līguma summas ka 1250 euro tika iemaksāta viņa bankas konta un atlikusi 1250 būtu jāsamaksā pēc 2019 gada 18 Janvāra pēc pilnīga privātmājas būvprojekta Apstiprināšanas vietējas pašvaldības būvvalde.
Rezultāts uz ša gada 2019 gada 3 Novembri - projektu apzināti novilcina ar nebeidzamam atrunam ka vel vajag laiku!Uz telefona zvaniem neatbild un ja ari brīnumaina karta atbild uz zvanu, tad atkal ir kartējie meli un apzināta krāpšana par projekta beigu termina pabeigšanu! Ir pagājusi jau gandrīz 9 mēnesi ka projektam būtu jābūt pabeigtam ka 18.01. 2019! Šai personai ka Raimondam Bulam izskatās ka nemaz nav zināšanu ka izprojektēt privātmājas projektu līdz pilnīgam ciklam un tad iesniegt viņu vietējas pašvaldības būvvalde apstiprināšanai! Nebeidzami meli un atrunas no šis personas puses.
Uz šo bridi jau ir sagatavoti visi dokumenti un iesniegti advokātam lai ierosinātu tiesas procesu pret šo personu ka Raimonds Buls!
Nesadarbojaties ar šo meli un krāpnieku un nekada zina protams nemaksājiet viņam nekādas naudas summas par it ka viņa iespējam kaut ko projektēt un apstiprināt vietējas pašvaldības būvvaldes!

V

Vairāk sūdzības par Raimonds Buls no VAR dizaina grupas

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes