www.sudzibas.lv Raimonds Buls no VAR dizaina grupas Nemaksā par sniegtiem pakalpojumiem

Raimonds Buls no VAR dizaina grupas - Nemaksā par sniegtiem pakalpojumiem

Darba attiecības esmu uzteicis kopš 2013.gada lieldienām, iemesls vienkārš, jo navarēju sagaidīt algu.

Itkā noruna puslīdz ok, uzdod darbiniekam zīmēt projektu, par ko tiek izsniegts pasūtītāja avanss, pārējā samaksa par darbu tiek samaksāta tad, kad projekts ir nodots un apstiprināts būvvaldē un pasūtītājs ir samaksājis.

Problēma:

1. No projekta vadīšana puses tiek darīts nekas.
stāv pamesti projekti novārtā pie padarītajiem-nenodotajiem darbiem un visu laiku tiek ņemti jauni projekti. Tā rezultātā darbinieki var saņemt savu algu pēc kādiem 6 mēnešiem labos apstākļos.

2. Norunātā samaksa nereti gadās neadekvāti zema un esi spiests pavadīt n-tās stundas strādājot, zinot, ka samaksa būs par to maza (līdz galējībām, kad Maksimā krāvēji pelna vairāk)

Jūtot nepatikšanas, visus nenodotos projektus savācu pie sevis un no visiem citiem datu nesējiem visa informācija tika dzēsta. Pēc sarunām piekrietu atdot vienu projektu, solijums bija, ka samaksās pēc nedēļas vai sliktākajā gadijumā otrajā nedēļā - samaksāje pēc 6 vai 8 nedēļām (īsti vairs neatceros).
šobrīd ir pagājuši 10 mēneši kopš pie Raimonda Bula vairs nestrādāju un joprojām neesmu visu savu algu par padarīto darbu saņēmis, palikuši vairs tikai 284.57eur, kurus pirms 2 mēnešiem solija samaksāt mēneša laikā, šobrīd atkal sola (ja vispāt paceļ telefonu) samaksāt mēneša laikā.

Neiesaku nevienam sniegts pakalpojumus šai personai vai tie būtu inžinieri vai dizaineri, vai arhitekti.