Tele 2 Internets

Vai tas ir godīgi ja pieslēdzoties internetam no mobīlā telefona un iztērējot gandrīz 100 mb dabūju rēinu 50 ls? Jo itka nēesot pieslēdzis attiecīgu tarifu. Tā nav krāpšana?

N Nauris Rudens 27.12.2011

Atbildes (3)

K Krotow 27.12.2011

Ja operatora datu pakalpojumu tarifi atbilst notērētajam, viss ir pareizi. Parastā pieslēguma trafiku Tele2 rēķina pēc notērētajiem megabaitiem un tas ir bezdievīgi dārgs. Ja vēlies lietot Tele2 mobilo internetu, papildus jāizvēlas kāds no lielapjoma datu pakalpojumiem: Meteorīts u.tml. Tad par internetu jāmaksā 4-15 Ls/mēn. (atkarīgs no paredzētā tērējamā datu apjoma)

L lauris 01.01.2012

Ja tas nav nekada krapsana, pirms ko sac lietot uzmani izlasi instrukciju jo tam pasam tele2 ir viens no dargakaiem internetiem latvija, ja netiek pieslegts attiecigs tarifu plans, bet bez ta cena par megabaitu ir sakot no 0.50 lidz 0.80 sant par megabaitu, tatad viss ir pareizi.

J jautraisipp 24.01.2012

Labāk izvēlēties Lattelecom...Jaunas dāvanas... http://www.lattelecom.lv/pakalpojumi/131811045.html

Pievienot atbildi