SIA K-RESTAURATORS

ir ļoti nepatīkami lasīt šādus apmelojumus ja es esmu izbijis uzņēmējs šaj firmaj . To ko raksta te par manīm tā nav patiesība .Loti šaubos kad kāds uzņēmējs ir tā rīkojies kā es .Savā laikā es paņēmu bankās kredītus lai cilvēkiem var samaksāt algas un nobeigt objektu kuru taisijām SIA Būvuzņēmums STATS tur iekšā palika 14000 Ls garantijas ieturējums un bēz iemesla neesmu ieturējis cilvēkiem naudu jo es esmu savu ceļu izsitis pats bez kada palīdzības nav ,man rados bagatnieku . Tie kas te rakstija šo te murgu zinu tie bija studenti kuri sabojaja materialu par kuru firma maksaja naudu viņi uzskata kad viņi ir bez vainas kad no viņiem ieturējums ir bēz pamata es neesmu miljonārs kas segs zaudējumus no savas kabatas .Pirms publicē šādus rakstus šim portālam vajadzētu izstrādāt analīzi vai cilvēks netiek apmelots nepatiesi ir ļoti daudzi cilvēki kas zin mani kā godīgu cilvēku tādēļ vēlos zinat ka šo te murgu varu dabūt ārā no šejienes vai varbūt šo te Sudzibas lv portālu var iesūdzēt tiesā .

J Janis77 12.03.2012

Atbildes (1)

D Dealer 12.03.2012

Pabeidz 9.klasi taču! Raksti sliktāk nekā piektklasnieks.

Pievienot atbildi