Kāds ir strādājis ARKY???

Kāds ir strādājis ARKY??? Uzņēmums labs, slikts??? Jatirgo kaut kāda tehnika pa 2000, vai var tur nopelnit 5000 menesi kā viņi tur saka? nezinu ko darit iet uz apmacibām vai nē? Brauka it kā ar labām mašīnām CLS, Lexus utt, bet stulba sajūta ka krāpšana.

M Māris 30.03.2009

Atbildes (6)

J jancis 30.03.2009

Es tur mēnesi nostrādāju, galīgi garām, Sekta-viņi dejo, lec uz krēsliem, plaudē, bļauj kirby go, tik neērti jutos, Ta jau nopelnit var labi, tikai pardevu četrus, bet nevienam lizingus neiedeva un nopelniju 0 LS, Ar to CLS jaunietis forš, visu laiku smaidīgs, viņam varbūt naudas daudz, bet direktoram laikam tas Lexus pieder, viņiem ta ir sava pasaule, man bija bail ka ari tads paliksu, tapec aizgaju. Krapsana nav atkarigs no pasa, tur gaja prieksa cilveki stastija, ka pa menesi pat 14000 nopelnijusi, bet tie bija ofisu vaditaji. a ta biznesa iespejas plasas un nopelnit var loti labi,
P.S.
nopelnit var tikai tad, ja iziet lizingi! :(((

T Tamāra 30.03.2009

Atnācu uz apmācībām, izmācijos, pa 2000 ko vini teica ka nopelnisu, biju gatava radit demonstracijas, pagaja nedeļa un es aizgaju prom, jo 10 konsultantiem nedeļas laikā no 15 pardosanam nevienam neiedeva lizingu. zel man vinus palika un sevi. A ta ja dotu lizingus bizness labs.

R rudolfs 30.03.2009

:O 5000 mēnesī, blefss 100%

R [email protected] 30.03.2009

14000 LS vai euro !!! :D :D :D es ari varu pateikt ka pelnu 100 000.00 menesi un vacu stikla pudeles, ticesit ??? :D :D ;D

S santa 30.03.2009

Nu nezinu, man tur brālis strādā. Un pelna ar labi, jo var redzēt kādas viņš tagat pērk. I pats ar tāds zolīds palicis, dzīves līmenis manāmi labāks. Man to aparātu arī rādija, man jau patika, lieta riktīgi progresīva.

V vecais 11.07.2010

nv no gaisa nenokriit ir pieprasiijums ir piedaavaajums laikam ekonomikaa bijaa taa x pieprasiijuma un piedaavaajuma liikne

Pievienot atbildi