Darbs Holandē.

Vai kāds var pastāstīt par darbu Holandē Kas ir strādājis dārzniecībā, siltumnīcās pie ziedu stādīšanas? Vai kāds ir braucis caur vairumtirdzniecības bāzi "Flora Magica" uz Holandi strādāt dārzniecībā siltumnīcās"?

E Everita 10.12.2009

Atbildes (31)

R riepinjaaa 27.11.2013

Vēlējos jautāt, vai tiešām strādāt holandē, ziedu siltumnīcās ir tik grūti un smagi?
un kāda ir aģentūra hansa? arī krāpnieki?

R riepinjaaa 27.11.2013

Gribēju vaicāt, vai Holandē tiešām ir tik grūti un smagi strādāt ziedu siltumnīcās?
Un kā ir ar Aģentūru "Hansa"? Arī krāpnieki??

A ANDRIS jansons 15.05.2016

Karoči stipt.b.v var stradat sezonas ja vajag sakrat piemeram paris štukas bet neiesaku šeit braukt jo retajam tikai paveicas ar normalu darbu dzives vietu un atalgojumu ritigi atpiseji karoči stipt b.v, konakt, nljob, westflexs uz šīm firmam vispar nevajag nekada gadijuma braukt apkraps ka maziņos

A Andris 07.06.2016

Vispar jau westflex nav tik slikta agentura. stradaju jau tris menesus tur un viss ir kartiba. solija vienu summu, bet maksaa vairaak... westflex ir viena no labakajam agenturam, vnk japarada sevi no labas puses un viss.

K kaija 14.04.2017

nav sliktakais variants