Ceļjumu aģentūra Nikal Travel

Varbūt kādam ir kāda biju kāda pieredze, vai saskaršanās ar šo ceļojumu aģentūru? Pozitīvas vai negatīvas?

K Krischiks 08.01.2014

Atbildes (62)

A Anna Karklina 16.12.2014

Ko tur daudz ņemties - Nikal Travel Latvijā nav pieredzējusi firma, latvju gidiņi dieva doti, brauciens so so.

Nikal Travel novēlu augt un augt.

C ceļotājavisur 18.12.2014

Liels paldies visiem par jūsu ieteikumiem :) Es tagad gribu veikt avansa maksājumu par mūsu braucienu, bet tagad neeeeeee ...

C ceļotājavisur 18.12.2014

Liels paldies visiem par jūsu ieteikumiem :) Es tikko gribeju maksāt avansā par mūsu braucienu, bet tagad neeeeeee ...

I Ieva165461654 26.12.2014

# Ļoti labas atsauksmes par gidi Allu un Turcijas gidu Jeļkanu.
- Katru dienu zinājām, kur dosimies, cikos un kur jābūt. :)
- Uz visiem jautājumiem sniedza atbildes, ka arī ņēma vērā mūsu lūgumus, apstākļus.
- Neko sliktu par firmas darbību nevaram teikt, viss kas bija rakstīts tika parādīts, kā arī viesnīcas realitātē bija tādas pašas kā redzējām internetā.

A agrita001 26.12.2014

????

A agrita001 26.12.2014

Interesanti Ieva, kapec Jus esat loti iedvesmota rakstīt ko tik labu šeit sudzibas.lv.Vai tik pati neesat ieinteresēta persona saja visa? Lasot sejienes info.ari apsveru domu atteikties no celojuma

S sony88 16.01.2015

Alla labs gids :D Smiekli nāk !!!
Ja vienīgi viņai izteikti aizrādijumi, par neskaitāmajām sūdzībām, kas tika firmai aizsūtītas. Un, iespējams, tagad cenšās laboties.

Ar cerību, ka vismaz, kaut ko firma ņēmusi pa pilnu. Un nākamajiem Tūristiem 1. Turcijas pieredze būs labāka, kā mums.

1 1223 24.01.2015

Sašutums augstakajā mērā!!!Pec ceļojuma rakstīju sūdzību firmai, jo tiešām neapmierināja ekskursija, palasot šeit rakstīto varu tikai piekrist, bet Nikal Travel ir tik neatlaidīgi un bezkaunīgi, ka man vēlreiz un vēlreiz sūta savus piedāvājumus. Cilvēki, labāk izvēlaties maksāt naudu aģentūrām ar kaut cik labu reputāciju un nebūs zemē nomesta nauda un celojums nekāds.

Mans gids (ja viņu tā var nosaukt) arī bija Alla. Nepatīkama persona, ar vēl nepatīkamāku raksturu kas neatrodas savā vietā, ar cilvēkiem viņai nevajadzētu strādāt. Celojums lielākoties bija autobusā( liels mīnuss). Jau celojuma pirmajā dienā šī dāma pavēlēja(pat uzbļāva) visiem apklust un klausīties (ja būtu vērts, protams, klausītos), bet pastāstīt lāgā neko nevarēja minstinājās pie katra izteiktā vārda un tracināja nepārtrauktā ķiķināšana . Un protams, no gida lielā mērā ir atkarīgs ceļojuma iznākums, manā gadījumā vilšanās, tāpec ja nu izmantojat Nikal travel, labāk paši iepriekš palasiet par apskates objektiem, jo var gadīties, ka būs kā manā gadījumā no gida nekādu informāciju negūsiet.

N nikalens 31.01.2015

Tas pats ar Agnesiti. Gide pilniibaa nekontrolee, ko dara. Autobusaa nem mikrofonu un balsii kliedz tajaa, taa ka grupa ir augshaa no kreesliem. Kmr bija churaatavu pauzes vai objekti, mees klusinjaam un nemanot sleedzaam aaraa pogas uz panelja, lai vismaz kkaa pieklusinaatu to aurotaaju.

N nikalens 31.01.2015

Muusu suudziiba taa arii palika pusrataa, jo firma pati uzskata, ka ir nostraadaajusi liimenii brilliant. argumenti netiek nemti veeraa, viss ir chiki piki. ja kkas nepatiik - pashi vainiigi. vrbt vajadzeeja iet liidz galam un iesaistiit ptac, jo - cik ir braukaats, nekad un nemuuzham nav naacies saskarties ar shitaadu bezpridjelu.

N nikalens 31.01.2015

Cik saldi smaidot un murraajot sagaida pie lidostas, tik pavirshi un visaadi citaadi aizvada braucienu. neuzskata par vajadziigu atbildeet uz jautaajumiem, kas ir aarpus kompetences 'kazhoki un shmotkas' .
Vieteejais gids ar nicinaajumu vada staastiijumu par savu valsti. nelaizh laukaa apskatiit pilseetas.
Ja nebutu savas iniciatiivas, turcija paliktu bomzhu un nekauniigu vechu iespaidaa.

H Herta 10.03.2015

PAR TIRGOTAVĀM. Tik tikko izbraucu Likijas maršrutu. NEPARKO neko nepērciet! Viņu iesmērēšanas un NLP prasmes ir tā izkoptas, ka uz brīdi var apmāt pat visprātīgāko cilvēku. Vēl jo vairāk - ja manta skaista un labi izskatās, viņi tikmēr tevi apstrādā, kamēr tu jau sāc ticēt, cik izdevīgs pirkums tas būs.. Mana pieredze - sev piekomandētajam virtuozam uzreiz pateicu, lai meklē pateicīgāku objektu, kam tērēt laiku, jo pēc tam, kad viņš stundu būs ņēmies slapju muguru, man it nemaz nebūs neērti aiziet, neko nenopirkušai. Gatavojieties, hm, meistarīgiem glaimiem - kā viņš izvēlējies no visiem tieši jūs, jo vienīgajai piemīt tāāāda elegance, uzreiz redzams, ka pratīsiet novērtēt labu mantu, gaume spraucas ārā pa visām malām, blablabla. Protams, plikādas kažoks vispirms maksāja 4000 eiro, bet uz to cenu neesot jāskatās - tagad esot izcilas atlaides, došot par 2000. Pēc pusstundas par 1200 varēju dabūt kažoku plus smuku ādas jaku, kuru man gribēja dāvināt pats direktors (ja pērku kažoku). Izdzēru viņu kafiju, un tad, kad vairs galīgi jau nebija gaisa, notēloju zvanu vīram, kurš man "aizliedza" pirkt. Jūs taču saprotat - vīrs jārespektē! Bija spiesti saprast. Un nu nāk jautrākā daļa - Rīgā TIEŠI TĀDU PAŠU KAŽOKU (ražotu Turcijā) ieraudzīju par 400 eiro. Nofotografēju ar visu cenu zīmi, lai būtu, ko pabāzt viņiem zem deguna, ja nu vēl kādreiz nonāktu turku apkāstuvē. Bet zelta auskarus, kurus arī, par laimi, pamanījos nenopirkt (bija smuki un kvalitatīvi - gandrīz, gandrīz...), Rīgā nopirku tieši 3 reizes lētāk. Paldies turkiem, jo, ja viņi nebūtu mani tā nokaitinājuši, nebūtu nopirkusi:)) Gidi saņem procentus un dara visu - draudzības vārdā, protams! -, lai jūs pirktu, pirktu un pirktu. Jums plaši stāstīs par viltojumiem, par to, ka šajos centros ir vienīgā vieta, kur var nopirkt izcilas kvalitātes oriģinālus, ka jūs bez sertifikāta - kuru var dabūt tikai šajos centros, protams -, nelaidīs cauri muitai (par to muitu ir jānoskaidro - laist laidīs, bet kaut ko var nākties maksāt, tomēr tas tik un tā nebūs ne tuvu tik briesmīgi, kā summa, kuru jūs atstāsiet varenajos centros). Ielu tirgotavās tieši tāda pati ādas jaka (nevis pakaļdarinājums, kā mēģina iedvest gidi!), kas ādu centrā maksāja ap tūkstots eiro, bija dabūjama par 300, turklāt tā bija pirmā nosauktā cena - tas nozīmē, ka reāli jūs to varētu nopirkt vēl krietni lētāk. Un tā tālāk. Tas pats par tekstilcentru - bambuka dvieļi, kas tur maksāja 15 eiro gabalā, viesnīcas bodītē bija dabonami 3 gab par 10 eiro. Forši, vai ne?

A abulins 12.04.2015

Arī esmu no tiem, kurš izvēlējās Likijas maršrutu. Jau brauciena iegādes laikā novērtēju cenu un tās apskates iespējas, kuras tiek par šo summu piedāvātas. Novērtējot arī citus pieejamos piedāvājumus, kur par līdzīgām sumām bija iegādājama tikai laiska pagulēšana viesnīcā, piekritu šo piedāvājumu izmantot. Un jāsaka, ka ne mirkli nenožēloju. Tas apstāklis, ka par visu ceļojuma laiku bija ļoti slikta laika prognoze - visu laiku lietus, sākotnēji radīja raižu pilnu noskaņu. Esmu diezgan daudz ceļojis, uzsverot tieši šo apkārtējās pasaules izzināšanas veidu, nevis meklējot izdevīgas šopingošanas vietas. Tādēļ varu pozitīvi novērtēt mūsu gidu darbu. Vispirms jau ar to, ka grupa ieradās Antālijā bez grupas gana (gida), savstarpēji nepazīstami. Mēs tikām ātri sameklēti un turpāk ne mirkli nevaru neko sliktu teikt par latviešu gidi Janu. Visu brauciena laiku, līdz pēdējam brīdim lidostā, viņa bija sastopama un arī šur tur nepieciešamā palīdzība (neparedzētas vajadzības) laicīgi un kvalitatīvi nodrošinātas. Un ja kādam šo rindu lasītājam rodas doma apmeklēt Turciju, iesaku izvēlēties maršrutu, kuru apkalpo gids Murats. Kopumā ar visu braucienu paliku ļoti apmierināts. Laikam jau atšķirībā no daudziem, kuri brauca neizlasot brauciena programmu, jau laikus sapratu, ka šīs iepirkšanās vietas jāuztver vēl kā viena no ceļojuma atrakcijām. Un tur arī baudīju to, kas man likās intereses vērts. Piemēram, visi mani draugi ir sajūsmā par redzēto paklāju ražotnē (video versijā) sākot ar stāstīto par to, kur un kādēļ tādas darbnīcas mēs redzam, beidzot ar pašu paklāju gatavošanas procesu un izejvielu ieguvi un apstrādi. Jā, protams, tā nav specializēta ekskursija par tepiķu izgatavošnu, bet patīkami izzinoša. Un tādu pozitīvu iespaidu šajā braucienā bija daudz. Un liela veiksme bija, ka neraugoties uz negatīvo laika prognozi, kura piepildījās, mums nenācās ne reizi kaut ko atlikt no paredzētās apskates un tai pašā laikā ne reizi arī neizlijām.
Tos rakstītājus, kuri redz Turcijas braucienā tikai krāpšanos un slikto servisu, iesaku paklausīties ko iebraucēji mūsu valstī saka par mūsu attieksmi pret ciemiņiem. Ceru, ka rakstītāji nav taksometru šoferi, dažādi tirgotāji. Man bija kauns klausīties, ko par mums teica Vācijā un Francijā, kur spriedums bija - nekad uz Latviju.
Un nobeigumā gribu teikt -esmu ļoti priecīgs, ka bija iespēja redzēt kāda bagātīga vēsture ir Likijai. Patīkama ekskursiju nedēļa vēsturē, šīsdienas Turcijas problēmās un sasniegumos. (Te ar skaudību atceros ceļus pa kuriem ripoja mūsu autobuss)

M miss153 07.10.2015

M miss153 07.10.2015

"Отдых в Турции" Действительно это всё потерянное время, все эти магазины, меховые и кожанные изделия, ковровые изделия, и ювелирные изделия. Лучше это время провести у моря. От нашей группы, захотели посетить эти магазины, только 3 человека. Конечно же было интересно посмотреть на изготовление ковров, но не покупать их за такие деньги. В реальности 153 ч проведенное на курорте - 6, 5 дней.

I Ilzee 11.10.2015

Sveiki, bijām Likijas braucienā oktobra sākumā, 2015. Noorganizēts labi- lidostā sagaidīja, visās viesnīcās tikām ātri savietoti numuros. Gribētu brīdināt, lai nesanāk kā mums- mums nebija iepriekš pasūtītas vakariņas. Domājām, skatīsimies pēc apstākļiem. Kad pēc iesēšanās autobusā vaicāju turku gidei Viktorijai, vai varēs paēst pusdienas, viņa atbildēja, ka vēl nezinot. Visiem aplika VIP aproces, kas vēlāk izrādījās, ka esam piekrituši maksāt par vakariņām. Pirmā vakara sapulcē, jau gaidīja uzrakstīts čeks par 220 EUR (2 pers). Izcēlās liels strīds, kad atteicos maksāt. Un mēs nebijām tādi vienīgie. Nikal gide Jevgēnija, (izcili nekompetenta, ar tulkošanu no krievu uz latviešu valodu nevedās. Skumji smieklīgi klausīties, kad viņas tulkojumus nemitīgi kāds laboja) arī mirkšķināja skropstas, ka viss esot ticis pateikts. Tajā pašā vakarā izrādījās, ka pusdienas ir ekskursiju (kuras ir par papildus samaksu) paketēs iekļautas. Un ja gribēja, varēja neņemot ekskursijas, maksāt 15 EUR par katrām pusdienām atsevišķi(visur bija zviedru galds). Kopumā brauciens patika- skaista daba, ārā +30, jūrā+25. Izcili iespaidīgi vēstures objekti. Turku gide Viktorija ļoti atraktīva, daudz stāstīja, gan par vēsturi, kultūru, tradīcijām, sevi. Varēja saēsties augļus, svaigi spiestas sulas- apelsīnu, mandarīnu, granātu. Iesaku nebraukt ekskursijā uz Antāliju- kā jau iepriekšējie rakstījuši- atkritīs stress izbaudīt turku uzbāzību juvelieru un ādas izstrādājumu fabrikās. Paklāju darinātava gan man patika, protams, neraugoties uz pārdevēju pūlēm, neviens neko neiegādājas. Iesaku ūdeni pirkt veikalā, ja kādu ieraugāt. Autobusā bija 1 EUR par divām 0.5L pudelītēm. Viesnīcās, izņemot brokastis, visi dzeramie ir par maksu- neadekvāti lielu. Viesnīcas bija OK, izņemot Meder resort spa Kemerā- kondicionieri nestrādā, numurs bija uz ielas pusi- vakarā, atverot balkona durvis, parādījās pretīga smaka. Personāls arī šajā viesnīcā izcili vienaldzīgs un nelaipns.

A alencia 15.10.2015

Была в апреле прошлого года Ликия, Турция и всё устроило, ну кроме магазинов (кожа, золото, ковры). Это нужно по желанию делать, а не в обязательном порядке. Гид Осман был замечательный. Отдохнула хорошо. А в этом году недавно вернулась из Ривьеры, Турция и расстроена даже. Опять эти дурацкие магазины с назойливыми продавцами. Гид Корай был хороший. А в Памукале так вообще делать больше нечего. В апреле прошлого года была красота и чистота, а сейчас бассейн Клеопатры грязный. Минеральный источник вообще перекрыли, не течёт больше. Вода в бассейнах холодная, хотя должна быть не менее 35 градусов. Вообщем термальный источник вымирает. Не очень хочу сотрудничать и дальше с этой тур фирмой.

A alencia 15.10.2015

Спасибо могу сказать лишь, что в этот раз латышские и русские группы били разделены. Это правильно и так должно быть дальше. А то в прошлый раз было много не хороших нюансов и споров.

K KameneKamjons 21.10.2015

Šī gada oktobrī bijām Rivjēras braucienā. Kopumā man, protams, patika, jo bija ļoti silti un jauki. Arī jūrā ūdens vienkārši dievīgs. Tomēr arī mēs neiztikām bez dažādām problēmām. Man atsūtītajā informācijā par braucienu bija norādīts, ka viesnīca būs tieši pie jūras, tāpēc otrā rītā bija liels pārsteigums, jūras vietā ieraugot augstu kalnu. Tomēr līdz jūrai bija apmēram 10 minūšu gājiens, līdz ar to tas nekādi neietekmēja mūsu noskaņojumu. Citi teica, ka no viesnīcas esot arī autobuss, kurš ved tieši līdz jūrai, bet to nezinājām. Grūti pateikt, vai mums ar gidu paveicās, vai arī nē - viņš (Džamils) bija patiešām ļoti gudrs un zinošs (pēc izglītības vēsturnieks), taču viņa stāstītais bija kā vēstures studentiem - pilns ar skaitļiem un faktiem, taču ļoti maz sadzīviskās informācijas, kas mūs interesēja daudz vairāk. Paldies Dievam, bija saslimusi tulkotāja, jo man grūti iedomāties, kas notiktu, ja visa šī lielā informācija būtu jāklausās divās valodās. Gribētu ieteikt šo ceļojumu organizatoriem, lai gidi tomēr cenšas ieklausīties cilvēkos, jo, piemēram, Pamukale mūs vazāja pa karsto un smilšaino Nekropoli apmēram pusotru stundu (visi jau slaistījās pa malām un neklausījās), taču Kleopatras baseinam un baltajām terasēm iedeva tikai vienu stundu (bija stipri par maz). Visiem, kas vēlas papeldēt Kleopatras baseinā, jāņem vērā, ka tā laikam ir vienīgā vieta Turcijā, kur iespējams norēķināties tikai vietējā valūtā. Protams, arī mūs vazāja pa visiem obligātajiem veikaliem. Ļoti interesanti bija paklāju fabrikā un skaidrs, kāpēc tie maksā tik lielu naudu, jo viena paklāja izgatavošanai var aiziet pat pusgads. Brīnišķīgas bija arī viņu gleznas, bet skaidrs, ka mūsu maciņi to nevar pavilkt (5000, - EUR). Pa ceļam mūs aizveda uz vietu, kur varēja nopirkt turku saldumus, kuri izrādījās krietni dārgāki kā pilsētā, taču vēlāk izrādījās, ka tie tiešām bija daudz, daudz garšīgāki. Attiecībā uz saldumiem tomēr ieteiktu pirkt dārgākus (visur dod arī pagaršot). Mums bija pasūtītas iepriekš vakariņas un jāsaka, ka ne mirkli to nenožēlojām, bija ļoti garšīgi. Tikai, tā kā mēs tomēr braucām nesezonā, jāņem vērā, ka uz vakariņām jāiet uz sākumu, jo pēc tam ne visu papildina. Tie nabadziņi, kas iepriekš neko nebija pasūtījuši, maksāja par vienām vakariņām 20-25 EUR. Mūsu brauciens bija tāds, ka trīs naktis pavadījām gan Kemerā, gan Belekā. Braucot vēlreiz, es noteikti nebrauktu tajās samaksātajās ekskursijās, bet labāk paliktu pie jūras, vai arī izvēlētos pati kādas vietējās ekskursijas, ko piedāvā vietējie. Arī daži no mūsu grupas tieši tā rīkojās. Mēs nepaņēmām nevienu papildekskursiju, taču tie, kas no mūsu grupas brauca, bija lielā sajūsmā par braucienu pa Manavgatas upi. Mums piedāvāja arī to kopīgo turku pirti par 35, - EUR. To noteikti nevajag ņemt, jo cena ir acīmredzami neadekvāta. Turpat viesnīcā varēja tādu sarunāt par 20-25 EUR un daudz labāku, jo visi netiek sadzīti vienā barā. Iepirkšanās mums ļoti patika Kemeras ieliņās, tiešām jauki, labas cenas. Beigās pilns čemodāns ar likras džinsiem pa 12 EUR, vienkārši dievīgi. Viesnīcas kopumā bija diezgan labas, tikai dažās nestrādāja vai strādāja slikti kondicionieri un Belekā vakarā ārā bija tāda smaka, ka logu vaļā vērt nevarēja. Starp citu, vienu nakti mēs piedzīvojām arī nelielu zemestrīci, to varētu uzskatīt kā papildbonusu:) Vislabākā viesnīca bija Pamukalē, tik mīkstas gultas un drusku vēsāks, jo tomēr kalni. Starp citu, gids teica, ka tie, ka var nepeldēties Kleopatras baseinā, jo tādi paši termālie avoti būs arī viesnīcā. Tās nu ir pilnīgas muļķības, jo viens no viesnīcas baseiniem, iespējams, bija termālais (jo nesmirdēja pēc hlora), taču tas bija pilnīgi auksts, līdz ar to nekādas līdzības. Un, protams, dīvaini ir teikt, ka ceļojums ir 8 dienas, jo izlidošana ir 6 no rīta, tātad no viesnīcas jāizbrauc trijos no tīra.

A agbriede 08.11.2015

Aprīlī bijām ceļojumā uz Spāniju.Patika ļoti.Liels paldies pārstāvim Spānijā Andrim Urtānam.Vienkāršs, izpalīdzīgs, zinošs.Arī Spānijas gides bija labas.Pateicoties par šo lielisko ceļojumu (vienmēr liekas-maz) izvēlējāmies ar draudzeni izmantot ceļojumu no NIkal uz Turciju-Kapadokiju.Protams, redzējām un piedzīvojām daudz interesanta.Tikai...pērkot ceļojumu līgumā teikts, ka visas ekskursijas iekļautas cenā. Pārsteigumi sākās jau pirmajā vakarā, kad mūs sāka apstrādāt vietējā gides Alla un Džemile.Tik smalki visu mācēja ievilināt, ka likās-jāmaksā tiešām tie EUR 135 papildus.Būs i pusdienas, i papildus ekskursijas.Tas bija viltīgs acu apmāns.Jā tur bija papildus 4 pusdienas ( varētu teikt, tikai vienas bija šā vārda un EUR 15 cienīgas )Pārējās bija minimālas dārzeņu, gaļas un sojas mikslis.Brīžiem likās, ka mēs esam priekš viņām, nevis viņas priekš mūs.Ja ko iebilda un viņām tas nebija pa prātam., tad vispār neatbildēja. Par tiem EUR 135 arī čeks nekāds netika izdots.Un vienmēr slavēja sevi, ka rādot to, kas nav programmā.Protams liels laiks tika pavadīts obligātajās paklāju, ādu un zelta fabrikās.Nevar jau noliegt, bija cilvēki, kam bija vēlme iegādāties šos izstrādājumus, Bet, kāpēc tiem, kas to nevēlējās bija jāatvaira uzbāzīgo tirgoņu uzbrukums un pierunāšana, ka dod lielas atlaides.Pēc 5 stundu pavadīšanas šajās iestādēs pusstundas laikā, , izrāva, , Antālijas vecpilsētas apskati + nepilna pusstunda brīvā laika.

Pievienot atbildi