Braukšana pie auto bez autovadītāja tiesībam un vēl nav 18 gadu

Tātad kāds sods draud par to ka nepilngadīga persona bez auto vadītāja tiesībām ir sēdusies pie auto stūres skaidrā un ( nu vēl pieņemsim reibumā)?

G Girts 24.04.2009

Atbildes (9)

F Faiks 24.04.2009

Ja nemaldos, tad nāvessods

H He 24.04.2009

cietumsods, kastrācija un un mūžīgā uzskaite narkoloģiskajā dispanserī!!!

č Čillz Grillz 25.04.2009

Cik tagad ir, nezinu, bet kādreiz bija 500ls naudas sods, un automašīnas atņemšana. Un vel visvisādi sīkumi.. 2 gadu autovadītāja tiesību nodošanas aizliegums, un vel kautkas bija, bet nu īsti neatceros.. Katrā gadījumā, bez autovadītāja tiesībām braukt neiesaku :) labāk ir nodot uz baltajām pa 25ls un ar kādu draugu, vai radu kuram ir vismaz 3 gadu autovadīšanas stāžs braukt pa pilsētu, tā teikt - mācīties.

R Raivo 25.04.2009

Liegums ieguut,tiesiibas 2-3gadi,naudas sods,nepatiksanas taviem vecaakiem,kad gribeesi ieguut tiesiibas pastiprinaata mediciiniskaa paarbaude,un tevi draaziis vadiisanas eksaamena pieneemeeji,jo viniem nepatiik dzeeraaj soferiisi.Karocj es tev neiesaku seesties pie stuures dzeerumaa un kaameer nav vadiisanas tiesiibu.

A Armands 25.04.2009

Bet, kāds sods ir tiem kas sēž skaidrā aizmugurē?
Arī sods?

H He 25.04.2009

Ja tu skaidrā sēdi aizmugurē, kad pie stūres šēz piedzēries, tad tu esi stulbenis!!!

F Faiks 25.04.2009

Ja tu sēdi aizmugurē, tad tev ir jādara viss iespējamais, lai no mašīnas izkļūtu ārā.

H HEHE 27.04.2009

Pirkstu nociršana!

L Liene 23.05.2009

ja skaidraa,minimaalais sods ir 200 ls.ja taa nav pirmaa reize tad naudas sods ir lielaaks un liegums tiesiibu ieguushanai 2-5 gadi.

Pievienot atbildi