Atsauksmes par Biti

Labvakar! Lūdzu pastāstiet kāds atsauksmes par biti. Ja tadas ir citādi redzu tikai sūdzības par biti. Vai ir kādam kautkas labs sakāms par biti? Cerams varēsiet padalīties ar atsauksmem.

M Max2020 06.08.2020

Atbildes (4)

Y yuris72 18.08.2020

Par telefona sakariem neko sliktu par BITE nevaru teikt - vienmēr varu sazvanīt un arī pats esmu sazvanāms.
Slikti, ka viņi nolikvidēja tarifu plānu pa 6,50€ mēnesī..

M Max2020 20.08.2020

Paldies par jūsu atsauksmi. Varu teikt to pašu par Biti es esmu gan sazvanams gan arī internets ir pieteikami labs. Ja žēl ka viņi nolikvideja letakos tarifu plānus. Vēlu arī turpmāk veiksmi ar Biti. Cerams ka kvalitāte tikai uzlabosies sakarā ar Biti un viņu pakalpojumi arī modernizesies un varbūt pat parspes Tele2 un LMT pakalpojumus. Lai jums jauka diena!

J Jureta 30.08.2020

Piem., Valmieras rajonā internets nevelk, un tā nav nekāda nomale. Tai pašā laikā tik zvana un cenšas iesmērēt dārgāku tarifu plānu.

M Max20172 04.09.2020

Tad jums nav paveicies ar Biti Valmiera jo Liepāja ir kaucik normāli ar ātrumiem un ar zonu. Paldies par jusu pieredzi vismaz zinu ka ar Biti Valmiera nav ko darīt. Jauku jums turpmāko dienu!

Pievienot atbildi