Putnu Fabrika Ķekava - Slikta darba vieta

Sveiki, es Vēlos Jūs Informēt, Ka putnu fabrika ķekava atrunātajos līgumos raksta pa visam kautko citu un runa par kautko citu.. Tak beidzot viņiem vaidzetu sakartot darba laiku normālu. Nakts maiņu likt no vakara lidz ritam. Nevis cilvēkam rubīt 1daļu no pirmas dienas un otru daļu no nakamas.
Galvenais uzsveršu tevi tur uzskata par vergu nevis par normālu cilvēku.
Kas tas par murgu?
Nekādā gadījumā neejiet tur strādāt! Tai kantorī ir pilnīgs bardaks.

P

P Pēteris 03.09.2016

Pat nedomājiet nemaz par to lai braukt uz putnu fabriku Ķekavā. Jūs var atturēt darbā 17 stundas un par šiem stundām būs tikai viena pauze 15 minūtes.
Pat ne samaksās par virsstundam.

A AINA lēnerte 19.01.2018
Bojāta gaļa

Nopirku Maksimā Rojā ,,Vistas puspārni LIELISKIE,, lielo paku.Par to samaksāju 5 eiro.Ieliku cepeškrāsnī grilēt un sajutu nepatīkamu smaku.Palikām bez vakariņām.Realizācijas datums bija vēl derīgs,pat uz veikalu aiznest atpakaļ nevarēju