www.sudzibas.lv Pus 12 Nekvalitatīva prece, pircēju pazemojoša apkalpošana

Pus 12 - Nekvalitatīva prece, pircēju pazemojoša apkalpošana

SIA T.N. Rozalinde uzņēmuma mazumtirdzniecības veikali "PUS 12"tirgo ārkārtīgi nekvalitatīvu sadzīves tehniku. Iegādāju galda lampu, kura izjuka pēc dažu mēnešu lietošanas. Devos uz veikalu ,lai nodotu nekvalitatīvo preci ,saņemtu naudu par atgriezto preci un citā veikalā iegādātu jaunu galda lampu,kas man nepieciešama darbam.
Veikalā PUS 12 saņēmu arogantu,nekompetentu,augstprātīgu attieksmi no pārdevējam, kuras naudu atteicās atgriezt. Neticēju tam,ko dzirdu,pieprasīju sazvanīt veikala vadītāju. Meičas sazvanīja Gunti Rozentālu , kura arogance un nekaunība pārspēja viu iepriekš dzirdēto. Viņš piedāvāja lampu salabot par manis pašas naudu.

K Kauns 23.04.2017

Kopš kura laika par lietotu preci atgriež naudu? :D

TasEsLV 23.04.2017

Ja ir čeks uz elektronikas iekārtu darbojas garantijas remonts, tikai ej un pierādi ,ka lampa izjuka no svaigā gaisa pūtiena kurš ienāca pa logu.
Nopirki lētu lampeli, 6 mēnešus palietoji - pietiek.