pumpuri - kuponi

nopirku kuponu ar pērkam kopā uz manikīru un pedikīru. bija jau aizdoma uz kuponu skaitu un termiņu. bet..tauta, tas bija visam vāks, man lika gaidīt 40 min, tur viss ir aizgājis pilnīgā pašplūsmā, it kā ja maksā caur netu, tad nemaksā neko, un attieksme tieši tāda
miskaste ne salons
nezinu ko tur tā manikīre darīja, bet uz frizieri meitene gaidīja, kamēr frizierene pati sevi safrizēs, bet administratorei vairāk interesē kas notiek delfos, ne salonā

T

A ako 28.05.2011

un tu iedomājies ka labie saloni shitaa reklameejaas, shiem pashiem klientu pietiek?

A ako 28.05.2011

nu tas nu gan nav tiesa, pats izmantoju vienreiz atlaidi savā sporta klubā, reāli ietaupīju naudiņu. bet frizētavu..pie nezināma friziera..nē, to gan nedarīšu.
izklausās ka tā frizētava vnk iet uz grunti, ja jau taisa šitādas akcijas-ko paspēs-to apkalpos, a pēc tam kaut plūdi

X xxx 29.05.2011

Nopirku arii to kuponu, un manikiirs vnk bija drausmiigs, neiesaku tur iet!!!

D 29.05.2011

Es tur arī vīlos, kvalitāte nekāda, tiesa gan, ar kuponu negāju.

A Aiga 21.11.2011

Pilnīgi piekrītu, salons galīgi garām, es arī nogaidījos stundu uz manikīru!!! Ja man nebūtu bijis tas kupons, nebūtu pat maksājusi par manikīru, par šitādu laika izčakarēšanu!!!

frizieris tur savu darbu darab drausmīgi, žēlojiet savu galvu un matus

V vv 07.12.2011

Pilnīgi piekrītu, es arī piedzīvoju šausmu vakaru pēc Pumpuru friziera darbošanās, labi, ka bija jau tumšs un mētelis ar kapuci. Metiet līkumu šim, , salonam''!