Psihoterapeite - Attieksme

Ir tāda psihoterapeite Gunta Deģe, kas ir arī 4 Aļaskas malamutu īpašniece, kurus viņa bez uzraudzības reizēm atstāj savās lauku mājās - Dundagas pagasta "Rīdalmežos".Jautājums - kā sasaucas šīs psihoterapeites lekcijas un pamācības ar pašas absolūti aroganto attieksmi pret saviem kaimiņiem, kuru īpašumā plosās šie suņi.Pavasarī tie izpostīja siltumnīcu un iznīcināja stādus, pirms pāris dienām(šodien ir 5.12.2009.) viņas suns nokoda 81 ! kaimiņu vistu, iznīcinot faktiski visu kūti.Protams, par izdemolēto siltumnīcu kompensācija nav saņemta.Kāpēc šai G.Deģei ir tik aroganta attieksme pret saviem līdzcilvēkiem - strādīgiem pensijas vecuma lauku cilvēkiem.Uzskatu, ka viņas psihoterapeites sertifikāts nr.01016 IR ANULĒJAMS, ja viņa nemainīs savu attieksmi

K Konča 06.12.2009

Monvīd, kāds sakars psihoterapeites licencei ar nepieskatītiem mājdzīvniekiem?

S santa 04.04.2010

vienkārši; tas kā viņa tiek galā ar dzīvniekiem, parāda viņas attieksmi pret tiem, par kuriem uzņēmusies rūpes. un pret citiem cilvēkiem.

E Edmunds Kance 07.01.2011

Suņus nosist brīdī, kad tie apdraud garāmgājēju vai kaimiņu paša īpašumā! Likums ļauj aizstāvoties suni nosist, ja cilvēks uzskata, ka tobrīd suns apdraud viņa veselību vai dzīvību. Drīkst arī savus mājdzīvniekus aizstāvēt uzbrukuma brīdī!

L LOL 07.01.2011

SLIMNIEKS EDMUNDS KANCE TE AR UZRADIES.LAI DIEVINš NOGRABSTAS