www.sudzibas.lv ProVento SIA Krāpšana, attieksme zem katras kritikas

ProVento SIA - Krāpšana, attieksme zem katras kritikas

Krāpnieku iestāde ar darbiniekiem zemākajā izglītības līmenī. Tik pretīga vieta, nevienam neiesaku. Meklējām internetā ar draudzeni zāles pļaujamo mašīnu, atradām to, ko mums vajag pie šiem. Sākumā uzzvanījām, pacēla sieviete un nelaipnā balsī atbildēja - ko vajag. Es protams šokā, domāju nu mazums kas, varbūt kļudijos ar numuru vai viņiem kaut kas tur noticis. Pajautāju par konkrēto zāles pļāvēju, sieviete neko nemācēja atbildēt, teica, lai brauc uz vietas skatās. Nu labi, aizbraucām ar draudzeni pie viņiem. Iegājām iekšā, nepaspējām neko pat pajautāt un jau saņēmām nievājošo augstprātīgo skatienu no tās sievietes un jautājumu - ko meklējat? Es paskaidroju, ka mēs zvanījām par pļāvēju. Pateica, lai ejam pagalmā un skatāmies, rekur stāvot. Es atvainojos, bet mēs esam divas sievietes ar draudzeni, kuras protams gribētu kādu konsultāciju saņemt par preci utt. Bet te šāda attieksme. Pajautājām varbūt ir kāds speciālists, kurš var paskaidrot mums par preci, tad pēc vairākiem mūsu lūgumiem izsauca kautkādu vīrieti, laikam šefs, bet diezvai, jo pēc viņa runas metodes drīzāk kāds bandīts. Lūdzām, lai paskaidro mums specifikāciju, kas un kā, bet pretīm saņēmām tādas rupjības - kā piemēram: ko pērc, ka nav sajēgas, blondīnēm jau nesaprast, kur tad jūsu vīri, ka atsūta divas muļķītes un tādā garā. Tādu pazemojošu izturēšanos pret klientiem mēs vēl nebijām redzējušas. Vai nu viņi tur kaut ko lieto, dzer varbūt, bet adekvāti cilvēki tā nerīkotos. Vienkārši pretīga vieta. Protams aizbēgām no turienes ko kājas nes, jo ko tādu izturēt? Zem katras kritikas attieksme. Brīdinu.

06.04.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (4)

P PatsGudrākais 06.04.2020

Nopirkām ar draudzeni citur pļāvēju. Žēl, ka bija pierde ar šo iestādi.

T tele2 nidejs 06.04.2020

Kura labāk "pļauj"..tu,vai draudzene?

A administrators1 28.04.2020

SŪDZĪBAS IESNIEDZĒJAM UN INTERESENTIEM!

Ar pilnu atbildību vēršam uzmanību uz to, ka šāds aprakstītais gadījums mūsu uzņēmumā NAV NOTICIS kā
tāds!
Pie mums NAV BIJUŠAS divas sievietes, kas meklējušas pļaujmašīnu! Tika specifisku gadījumu, nevar
neatcerēties! Mums ir traktoriem piekabināmas pļaujmašīnas, un NEKAD par tām nav interesējušās divas
sievietes! UN VAI VAR IEDOMĀTIES NOTICĒT, KA KĀDS VARĒTU BŪT TEICIS,- "KO VAJAG...?''! TAS IR
TRAĢIKOMISKI, ko tik neizdomā! Par šo ir lieli smiekli, ne asaras...! Pie kam šis raksturo šī portāla absolūto
degradāciju, neobjektivitāti, UN KATRS, KAM NAV SLINKUMS, VAI VĪRUSA NOMĀKTĪBAS REZULTĀTĀ VAR
ŠEIT SARAKSTĪT DA-JEBKOO!
UN CIK SAKARĪGI, GANDRĪZ TICAMI UZRAKSTĪTS...! NU, JA NU VIENĪGI PAR TO,- "KO VAJAG...?'' GAN PAR DAUDZ PĀRGUDROTS...!

ABSOLŪTU MELU APOGEJA!

Atbildot uz šo nomelnojošo "ārprātu", jā, mēs laiku pa laikam sekojam līdzi šim portālam, jo šis ir visneobjektīvākais un apamelojošākais portāls kopumā, kāds vien iespējams. Mēs sniegsim savu komentāru arī turpmāk, piesaucot vārdos tos, kas šeit raksta apmelojošos, patiesībai neatbilstošos rakstus.
Diemžēl šis portāls izceļas ar to, ka kam vien nav slinkums, var zem sveša vārda uzrakstīt "DAJEBKO", kas vispār nav bijis un neatbilst īstenībai.
Mēs sekojam un turpināsim sekot, komentēt, paskaidrot, un, uz katru apmelojošo vai noķengājošo rakstu uzrakstīsim, kā ir bijis patiesībā.

G gudrs124 28.04.2020

Kā teicis kāds dakteris,- "Kādam morālam kroplim jābūt, lai sarakstītu to, kas nemaz nav noticis..." !
Diemžēl tādi "morālie kropļi" ir mūsu sabiedrībā...

Turieties! Jums ir labs uzņēmums! Potams, ka skauž, ka cīnāties šajā laikā, protams, ka lecīgie un iedomīgie napoleoni nav mierā, ka neesat kalpi tiem...

Šādi sūdzību rakstītāji ir nožēlojama tumsonīga kategorija, kāda tomēr pastāv mūsu postpadomju sabiedrībā..

Tā turēt, ar pašcieņu...! Vairāk vajadzētu tādu uzņēmumu kā jūsējais..!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes