www.sudzibas.lv Prolegal Slikts serviss

Prolegal - Slikts serviss

Prolegal slūdinājums: Fiziskas personas maksātnespēja. Atbrivosim no parādiem. ĀTRI. Zvani. Mēs palīdzēsim.

Piezvanīju, paskaidroju savu situāciju, teica lai nāku uz konsultāciju, atnācu, līdzi bija līgums, visi dokumenti, kur teikts cik ir līgumsods, cik kavējuma nauda utt, pat nepaskatījās uz tiem, teica tikai ka līgumsods nevar pārsniegt 10% un vairs palīdzēt nevar, samaksāju 25 eur, tikai kad atnācu mājās, mierīgi visu apskatīju un sapratu ka pat šīs punkt man nedēr jo līgumsods tā arī ir 10%, zinu mana vaina ka uz vietas neparbaudīju bet biju uztraukta, bet man liekas tas vispār bija viņa darbs to visu uzmanīgi apskatīt es taču samaksāju viņam kā profesionālam! kāpēc sauca uz konsultāciju kad pa telefonu iepriekš visu pastatīju??? ļoti žēļ izmētu naudu kad ir jau esmu tados apstakļos, neieteicu nevienam sadarboties ar Prolegal, lai tas paliek uz viņa sirdsapziņas, ja tāda protams ir vispār

B Buster 20.10.2016

Компания занимается не только плагиатом рекламных текстов, но и не добросовестно относится к клиентам и их проблемам! Найти компанию ТРУДНО! По указаннрму адресу их нету. Трубки на проблемные ситуации не поднимают. Советую избегать их!!!!