Profesora J. Ķīša klīnika dermatoloģijā - Slikts serviss

Neiesaku izvēlēties profesoru Jāni Ķīsi. Šis ir personīgi par mani un manu problēmu, man ir akne vieglā formā uz zoda. Nekas traģisks, bet tomēr ir vēlēšanās, lai sejas āda ir vesela. Pirmā konsultācija maksā 50, - eur, kura ilgst ~5 minūtes, kuras laikā viņš sēžot galdam otrajā pusē nosaka kas par problēmu, izraksta gēlu pa 25,42 eur, nosūta uz aplikāciju testu turpat klīnikā par 50, - eur un nosūta uz analīzēm uz gulbja laboratoriju, personīgi man analīzes izmaksāja 135,82 eur. Pēc analīžu nodošanas ir atkārtota vizīte pie profesora 45, - eur, kuras laikā runā viņš un ja uzdod viņam jautājumu paliek neapmierināts un kad jautāju par svešvārdu nozīmi kādus viņš pieminēja atbildē saņēmu, ka tā esot mana veselība un man vajadzētu zināt ko tas viss nozīmē. Atkārtotā vizīte ilgst atkal kādas 5 minūtes, atkal nosūta uz analīzēm vēl arī nosūta manu vīru un 2 mēnešus jauno zīdaini nodot analīzes. Kāds sakars manai ģimenei ar manām pumpām? Protams analīzes nodevu tikai es un nejaucu iekšā savu ģimeni. Šoreiz jau par 142.55 eur un izraksta divu veidu uztura bagātinātājus par kopēju summu 46,95 eur, kurus esot jāpērk speciālā veikalā "koraļļu klubs veikals" nevis aptiekā. Pēc pēdējā apmeklējuma pārgāja vēlēšanās turpināt ārstēšanu pie viņa. Dotajā brīdī kopējā summa, ko iztērēju ir 495.74 eur + vēl nelielas izmaksas aptiekā par d vitamīnu un omega 3 zivju eļļu, ko profesors ieteica lietot.

Konsultāciju laikā neko nepaskaidro, tikai nosūta uz analīzēm un izraksta gēlus, uztura bagātinātājus nepaskaidrojot kādam nolūkam tie domāti, pašai internetā jālasa kādam nolūkam domāti.

Nabadzīgāka nepaliku izmetot ~500, - eur, bet neiesaku nevienam viņu, naudas kāsējs.

19.02.2019

P

C critical thinker 19.02.2019

par vienu pumpiņu šitāda ņemšanās. tad nu arī maksā.
tev šķiet, ka profesoriem atvilktnē stāv nevienam citam nepiejams brīnumlīdzeklis, kas to pumpu momentā izgaisina?

bet ja Ķīsis izraksta koraļļu kluba mēslus, tas ir neētiski...