www.sudzibas.lv Profesora J. Ķīša klīnika dermatoloģijā Padomju laiku ārsts ar visu no tā izrietošo

Profesora J. Ķīša klīnika dermatoloģijā - Padomju laiku ārsts ar visu no tā izrietošo

Pievienojos visām sūdzībām!
Attieksme - maigi sakot neapmierinoša. Nekas netiek normāli paskaidrots, runā augstprātīga un sajūta tāda itkā būtu atnācis pie kāda bezmaksas ārsta un, ka es pārzinātu dermatoloģiju. Personāls iebiedēts, visi uz pirkstgaliem lēkā ap profesoru.

Ārstēšana - spriediet paši:
1) aizgāju ar konkrētu sūdzību par sezonālu alerģisku reakciju. Bez iztaujāšanas par to kā tā izpaužas, kad, cik sen parādījusies utt, uzstāda diagnozi atopiskais dermatīts. Izraksta zāles, kuras lietoju jau vairākas nedēļas, bet jēga nekāda. Te vēl jāpiebilst, ka pirmās vizītes laikā alerģija vēl nebija sākusies, bet nu jau tā ir pilnā plaukumā. Domājat, ka kādā no nākamajām vizītēm tika kaut kas vaicāts par alerģijas norisi? Absolūti nekas! Analīzes uzrādīja tikai pazeminātu d un b vitamīna līmeni un uz tiem tad nu viss arī tika norakstīts. Patch testā uzrādās vājas alerģijas un ļoti specifiskām lietām/materiāliem, kurām noteikti nav nekāda sakara ar manu alerģiju, jo nesaskaros ar tiem ikdienā, bet tajā pat cienījamais profesors necentās iedziļināties, tikai noteica, ka oi, te ir viss, jāmeklē no kā tieši ir alerģija. Skaidrs, ka 15 minūšu laikā normālu konsultāciju sniegt nevar, pie tam puse no laika paiet klikšķināšanā datorā un dažādu Lapiņu cilāšanā.
2) dzimumzīmju noņemšana.
150-200eur par vienu, līdz 10mm lielu dzimumzīmi. Rēta 4cm! Ārprāts!

Gāju pie šāda dārga ārsta ar cerību, ka nebūs jāstaigā pie visiem pēc kārtas, lai saprastu, kas par lietu, bet vilšanās ir milzīga!

08.04.2021

W

P Patiess Fakts 08.04.2021

Man vilšanās ir dermaclinic VC4. Totāla vilšanās un naudas iztērēšana. Nav labu speciālistu :((((((((((((((

F fax 19.04.2021

Biju Dermaclinic Kapteine Veita ļoti slikta ārste, man galīgi nepatika, ja tas viņiem skaitās labs speciālists, tad man nav ko teikt.

P Patiess Fakts 08.04.2021

Vizīšu cena vēl tā, bet procedūras, tāda nauda atstāta, kad uzdod jautājumus, pat konkrēti atbildēt nevar. Nav LV labu speciālistu. :(