www.sudzibas.lv Profesora J. Ķīša klīnika dermatoloģijā nievājoša, neprofesionāla attieksme

Profesora J. Ķīša klīnika dermatoloģijā - nievājoša, neprofesionāla attieksme

Dermatologa J.Ķīša attieksme ir aizvainojoša. Par kompetenci neņemos spriest, jo nozīmēja analīzes, sarakstīja kaudzi recepšu, nepaskaidrojot, kādam mērķim tās domātas. Nokritizēja, īpaši arī nevēlējās uzklausīt. Kad ienākot teicu, ka man ir trīs jautājumi, viņš teica, ka vizīte esot 15 min un trīs jautājumus nevarēšot izskatīt.

Atbilde no Prof. J.Ķīša estētiskās dermatoloģijas klīnika Pārstāvja atbilde 21.04.2018

Vizīte tik tiešām ir 15 minūtes. Vienas vizītes laikā atbilstoši praksei tiek izskatīts viens jautājums, ja laiks atvēl - maksimums 2. Neskatoties uz to, Jums izskatīja visus 3 jautājumus. Tomēr Jūs lūdzāt noformēt virkni dokumentu, kurus acīmredzami nevar paspēt noformēt 1 vizītes laikā kopā ar 3 jautājumu izskatīšanu. Cēsīs telpas tiek nomātas un mums nav tiesību palikt ilgāk nekā norunāts.

Vārds "neprofesionāls" saistīts ar kompetenci, kuru norādāt, ka neņematies vērtēt. Tad kādā nolūkā Jūs to ierakstījāt? Attiecībā uz "nievājoša, aizvainojoša attieksme" - Jūs vēlējāties saņemt to, kas nav pieņemts un ko fiziski nevar iespēt, bet tomēr aizvainoja - tātad arī tas nav pamatoti. Jūs saņēmāt guvumu 2 vizīšu vērtībā. Ko saņem ārsts? Sūdzību.

D

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes