Profesora J. Ķīša klīnika dermatoloģijā - Krāpšana, neprofesionalitāte

1. Attieksme pret klientiem - vienkārši pretīga! Vizīte ilgst dažās minūtes, kuru laikā tev pat nav iespējas uzdot jautājumus, jo Dr. Ķīsis runā terminos, neko nepaskaidro un tikai augstprātīgi mētā sejā papīrīšus ar dažādām instrukcijām, ko darīt, bet pats pat neapskatījās meitu! Visu tiešām dara viņa asistente.
2. Naudas izspiešana - nozīmē kaudzi ar analīzēm, kuras izrādās jāatkārto, jāprecizē utt. , lai pēc tam atkal varētu tikt pie viņa uz konsultāciju, lai viņš kārtējo reizi pasaka, ka vēl īsti nav skaidrs, vēl nav diagnozes, vajag uztaisīt vēl dažas analīzes utt. Paralēli notiek klientu iebiedēšana, ka tas var būt kaut kas slikts!

Tobrīd meitai bija 1,5 gads, viņai nācās pieciest analīžu ņemšanu vairākas reizes (daudzi vecāki zina, ka mazam bērnam ir grūtības atrast vēnas, līdz ar to process ir daudz sāpīgāks nekā tas ir pieaugušam. Pēc biopsijas ņemšanas viņai uz muguras palika rēta! Tas, protams, bija sagaidāms, tā nav liela un gandrīz neredzama, bet biopsijas ņemšanai (kā vēlāk izrādījās) nebija nekāda pamata! Kad pēc biopsijas mums pateica, ka tā "neko neuzrādīja un vajag uztaisīt aplikāciju testu", sapratām, ka tā ir vienkārši naudas izkrāpšana un vairs tur neatgriezāmies!

Rezultāts: tagad meitai bail no ārstiem, ieraugot cilvēku Baltā halātā, viņa uzreiz sāk raudāt! Šis "prieks" mums izmaksāja ap 400 eur.
Kad tikām pie laba speciālista, viņa pateica, ka meitai patiesībā arī nav nekādas diagnozes, viņai vienkārši ir jutīga āda, bet ap 3 gadu vecumu tas pāries. Tā arī notika!
Tātad par jutīgu ādu dabūjām psihotraumu, rētu un - 400 eur! Daļēji, protams, esam paši vainīgi, tāpēc gribam pasargāt citus no šīs kļūdas - nekad neapmeklējiet dr. Ķīsi un viņa klīniku!

05.03.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (1)

G grumpy 08.03.2020

Šis portāls ir pilns ar līdzīga satura atsauksmēm par Ķīša “klīniku”. Tiešām žēl to cilvēku, kuri gribot saņemt labāko pakalpojumu, tērē milzu naudu šajā iestādē. Es arī tur biju, pasen, bet izskatās, ka nekas nav mainījies. Vizītes uz šo klīniku ir pielīdzināmas viedākā Orakula apmeklējumam, kas beigās tā arī neko nepasaka.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes