www.sudzibas.lv Profesora J. Ķīša klīnika dermatoloģijā Naudas kāsēji!!!, estētiskā dermatoloģija, dermatoloģe Olga Zaikovska, dzimumzīmju noņemšana

Prof. Jāņa Ķīša klinika - Naudas kāsēji!!!, estētiskā dermatoloģija, dermatoloģe Olga Zaikovska, dzimumzīmju noņemšana

Pirms nedēļas biju vizīte pie dermatoloģes Olgas Zaikovskas sakarā ar vēlēšanos noņemt vienu dzimumzīmīti uz pieres un nelielu ādas sabiezējumu uz deguna. Iepriekš internetā biju izpētījusi prof. Ķīša klīnikas sniegtos pakalpojumus un arī cenas. Internetā ir izvietota informācija, ka konsultācija maksā no 10 - 25 Ls (cena atkarīga no tā pie kura no ārstiem iet). Pierakstoties pie šīs dermatoloģes reģistratūrā vēl noprasīju cik izmaksās šī vizīte, uz ko man atbildēja - 15 Ls.
Vizītes laikā daktere ar speciāla aparāta palīdzību izpētīja visas manas dzimumzīmes, kurām bija vērts pievērst uzmanību. Pateicu arī to, ka ir tieši divas, kuras man traucē un kuras es ļoti, ļoti vēlos noņemt. Izrunājām arī visu par veidiem kā labāk tās noņemt - ķirurģiski vai ar lāzeri. Šeit arī sākās problēmas..
Protams, daktere ieteica vis dārgāko veidu t.i ķirurģisko izņemšanu, kura izmaksās sākot no 80 Ls par vienu dzimumzīmi. (ar lāzeri tie būtu 20Ls par vienu) Nopietni?? 80Ls par tāda maza draņķīša noņemšanu????? Ok, saprotu vēl tās dzimumzīmes, bet ne jau ādas sabiezējumu.. Ko viņa tur domā griezt?? Ko tur vispār var izgriezt..???? Nerunāsim jau vispār par to, ka tā ir seja un diez kas nav pēc tam staigāt ar šuvēm.. Protams, es neparakstījos uz tādu pasākumu gan anormālās cenas dēļ, gan arī mētodēs dēļ.. Tālāk sekoja konsultācijas apmaksa. Biju diez gan izbrīnīta par to, ka šiem tur nav kases, ka ir jāmaksā ārstam uz rokas, bet nu labi.. Tad daktere pasaka, ka man ir jāmaksā 30 Ls!! Biju šokā, par ko???? Uz ko viņa atbildēja - bet es taču tev arī ar to aparātu apskatījos tās dzimumzīmes. Tad man radās jautājums kāda velna pēc internetā ir noteikta viena cena, arī reģistratūrā tā pati, bet kad es aizeju, tad man liek samaksāt dubultā. Un vispār kas tad tā ir par vizīti par dzimumzīmju noņemšanu, ja tajā cenā neietilpst dzimumzīmes apskate??? Pilnīgs sviest.. Labi, es samaksāju, bet pretī nesaņēmu ne čeku, ne stingrās uzskaites čeku NEKO!!!!!! Un skaitās prestiža klīnika..

Atbilde no Prof. J.Ķīša estētiskās dermatoloģijas klīnika Pārstāvja atbilde 12.02.2013

Labdien! Šis ir mūsu klīnikas oficiālais viedoklis.

Daktere ļoti labi atceras šo gadījumu un neskatoties uz viņas pūlēm pamatot savu pozīciju, gan uzzīmējot situāciju, gan skaidrojot, klients ir palicis neapmierināts ar diagnozi. Klientam vienmēr ir iespēja nekavējoties palūgt klīnikas cita speciālista apstiprinājumu vai pārliecināties par to citā iestādē, par papildus samaksu pirms sniegt pretenzijas.

Acīmredzami, daktera diagnoze balstās uz kompetenci, kas iegūta vismaz 10 gadus (arī minēts citos viedokļos) izglītojoties un pamatā tam būtu jāuzticas. Kas attiecas uz pakalpojumu cenām, tad tās nosaka tirgus par tādas kvalifikācijas pakalpojumu. Pirms neilga laika šādus pakalpojumus veica tikai plastiskie ķirurgi, kuru pakalpojumi, kā visiem zināms ir ļoti dārgi. Šobrīd šie pakalpojumi ir pieejami jebkuram cilvēkam.

Attiecībā par dermatoskopijas (dzimumzīmju pārbaudes) cenu jāsaka, ka pats klients nav pareizi izpratis cenas veidošanās mehānismu. Mēs esam pārliecināti, ka visur informācija tiek sniegta vienādi. To var aplūkot šeit: http://www.dermatologs.com/dzimumzimes.html. Pakalpojuma cenu veido vizītes maksa + apskatāmo dzimumzīmju skaits.

Kā pakalpojuma apstiprinājums, vienmēr tiek noformēts stingrās uzskaites čeks un tā ir klienta izvēle vai paņemt to. Lielai daļai klientu tie ir svarīgi, lai pieprasītu apdrošināšanu.

K

M memmesmeitiņa 21.11.2012

Par visu piekrītu, izņemot - jā ķirurģiski tur ir darbs, jo dzimumzīme jāizņem pilnībā - tā, lai nekas, kas varētu radīt problēmas vai kaut vai vienkārši ļautu tai izveidoties atkal, nepaliek. Otrkārt - ja tev nav tendence uz sliktu rētu veidošanos, nekas dižs jau tur nepaliks, bet, protams, uz sejas viss redzams vairāk, nu kaut vai tāpēc, ka tā ir seja. Varbūt painteresējies Latvijas Onkoloģijas centrā, jo pirms gada skatījos priekš sevis un tur ķirurģija bija par 20 Ls lētāka, bet pieļauju, ka būs tur jāiet atkal uz konsultāciju. Veiksmi!

L Lisa30 21.11.2012

Pilnīgi piekrītu, naudas kāsēji! Es arī biju uz šo klīniku, bet pie paša profesora Ķīša. Mani īsti neapmierināja vizīte, jo viņš tikai runāja un runāja, mani gandrīz pat neuzklausot un neapskatot problēmu. Nosūtīja veikt n-tās analīzes un izrakstīja dārgas zāles. Čeku arī nesaņēmu. Samaksāju 25 Ls vienā un 20 Ls otrā reizē.

V viesis1 15.12.2012

Piekritu!!! Biju pie prof. J. "Kiša. Zvanot pa telefonu, jautāju- cik maksa vizīte. "Ar ģim. ārsta nosūtījumu 5Ls". Ok, pierakstījos uz vīzīti ar ģim. ārsta nosūtījumu.
"Vīzīte" ilga ~ 10 minūtes, kuras laikā mani pat neuzklausīja, toties tika uzjautāts par mana uzvārda izcelsmi. Profesors paspēja kādam pa telefonu pastāstīt, par iepriekšējas dienas notikumiem. Pat neapskatot problemātisko vietu tuvuma, tika noteikta diagnoze, par ko cits speciālists bija šokā, jo tādas ādas slimība pat neeksistē. Tika uzrakstīts nosūtījums uz analīzēm, neko par tiem nepaskaidrojot- kādas analīzes, ko pārbaudīs. Ka vēlāk izrādījās, tie maksāja ~ 50 Ls!!! Ieteica lietot dārgus krēmus, kā tos lietot nepaskaidroja. Ne uz vienu manu jautājumu atbildi neesmu saņēmusi!!!
Beigās man tika paprasīts samaksāt- 20Ls. Uz jautājumu, kāpēc pa telefonu teica, ka ar ģim. ārsta nosūtījumu cena ir 5 Ls, J. Ķisis man atbildēja, ka re ku- es tak runāju par ATLAIDI 5 Ls apmērā. Naudu samaksāju, bet pieprasīju, lai uzraksta stingras uzskaites kvīti.
2. reizi negāju.
Godīgi, par 20-25Ls Rīgā var atrast daudz citu labāko speciālistu dermatoloģijā!

Dannii Disaster 15.12.2012

Mjaaa... skatos visi tagad sho modi panjeemushi - sniegt "konsultaacijas" par neadekvaataam cenaam. Nee, nu zobaarstus veel var saprast, bet ko tur apskatiit dzimumziimes!?

Es nesen biju mekleejusi plastiskaas kjirurgijas kliiniku; naudas prieksh taas lietas man nav, vienkaarshi gribeeju zinaat cenas -- nu nesaka un viss! Es prasu, cik vareetu izmaksaat tas un tas (aptuveni, no-liidz), bet nee -- naac uz konsultaaciju, samaksaa 30Ls, un tad pateiksim! Labs biznesinjsh, nee? Man taada sajuuta, ka viens no iemeslem ir "face control"; grib potenciaalo klientu apskatiit klaatienee, lai izdomaatu cik tad no vinja galu galaa varees nopleest.

To jau sen esmu pamaniijusi. Ir daudzas organizaacijas, kur vienam cilveekam viena cena, otram - pavisam savaadaaka. Piemeeram - autoveikalos (gadaas ljoti biezhi). Kaa arii - paziistu 3 meitenes, kas bija taisiijushas piirsingu degunaa vienaa un tai pashaa salonaa. Katrai bija savaadaaka cena, par vienu un to pashu pakalpojumu!

Ausainītis 15.12.2012

Danii Diaster, labāk uztaisi pīrsingu sev smadzenēs, varbūt palīdzēs!

Dannii Disaster 15.12.2012

Ausainītis: Tev dariit vairs nav ko?

L Lensgulbis 21.12.2012

Sūdzības rakstīja ir pilnīga zoss. Rodas sajūta, ka tieši viņa ir ārsts, jo spēj izdarīt pati slēdzienus tā speciālista vietā, kam jāmācās ir 10 gadus. Ja rodas ilūzijas, ka pašai ir tādas zināšanas, tad pie ārsta nav jāiet, bet jāoperē pašai sev mājās.. kā Rembo.

Ja kārtīgi aplūko klīnikas mājas lapu, tad tak skaidri redzams, ka jebkādas manipulācijas maksā papildus konsultācijai un atkarībā no manipulācijām var mainīties konsultācijas sarežģītība un atbilstoši cena. Ko tad šeit varam izlasīt... TIKAI RETU DZIMUMZĪMI DRĪKST AIZTIKT AR LĀZERI. Dzimumzīmes parasti ievērojami stiepjas zem ādas virslāņa, tādēļ ar lāzeri var to tikai sakairināt un aktivizēt ļaundabību.

Man ir tikai 21 gad, bet spēju izšķirt kas ir kas. Gāju par daudz uz solārijiem, kā rezultātā savairojās dzimumzīmes. 3 pie profesora šajā klīnikā izoperēju. Pirms to darīt, visu kārtīgi izstudēju. Sūdzības rakstītājai ieteiktu vēlreiz pasēdēt skolas solā.

eduardo 27.12.2012

Protams, es jau saprotu - tā ir nebeidzama, cilvēciska vēlme kko dabūt bez maksas. Mēs vēlamies par savu darbu saņemt visvairāk, bet par citu darbu mēs negribam maksāt. Jābūt pasistam piedevām, lai tādu palagu uzrakstītu.

Izkatās, ka dāmīte nav izpratusi pakalpojuma būtību. Caur perkamkopa iepirkšanās portālu šovasar izmantoju kuponu dzimumzīmju apskatei, jo konsultācija + apskate ir 2 dažādas lietas un tās ir padārgas manai kabatai. Ja es varētu atļauties, tad noteikti ietu uz šo klīniku.

M MsL 18.01.2013

Piekrītu autorei tikai par to, ka maksāšana "uz rokas" ir garām un ir pretlikumīgi- es šajā gadījumā pieprasītu čeku!

Bet par pārējo, ko sarakstīji... tās ir mūsdienu cenas, lai arī kā tev tas nepatiktu un lai kļūtu par tādu dakteri (kā jau iepriekš tika minēts) ir ilgi un grūti jāmācās, tādēļ arī viņam ir tiesības par 10 min vizīti, kurā, piemēram, izraksta tikai krēmiņu pieprasīt 20 un vēl vairāk LS, jo tu nemaksā par viņa laiku, bet gan par zināšanām!

Un pārbaude ar dermatoskopu (kas prasa daudz zināšanu un pieredzi), nav tas pats, kas konsultācija..

Tava kļūda ir tā, ka nenoskaidroji, vai tas ka izmantos tavu minēto aparātu būs par papildus maksu.. un ieteiktu beigt gudri spriest par to vai dzimumzīmi var ar lāzeri noņemt vai tomēr ķirurģiski, bet iepriekš par to painteresēties- kaut vai internetā.

Lai tev veicas dzīvē!

S Skanga 23.03.2016

Man arī uz deguna bija kaut kāda pumpa, līdzīga kārpai. Pierakstījos pie dakteres Olgas Zaikovskas, nekas pretī arī nebija, ka par konsultāciju jāmaksā 25 EUR+15 EUR noņemšana. Mazliet paskatījās uz to pumpu, un teica, jā, tā ir kārpa, un tā, it kā tika nosaldēta. Protams, pēc pāris dienām pumpa izauga lielāka. Rakstīju, ka nekas nav nokritis. Dr.Zaikovska atbildēja, ka nekad nedod 100% rezultātu, lai nāk vēlreiz, mēģinās dedzināt nost, bet protams, par konsultāciju arī jāmaksā (kaut jau it kā pateica, ka kārpa). Kā juzdama, pierakstījos pie cita daktera, kura pateica, ka tā vispār nav kārpa, ka ar saldēšanu vēl trakāk izdarīja. Esmu gatava maksāt, bet, ja nenosaka pareizu diagnozi, paļaujoties tikai uz manām domām, FU FU FU

A Andris19888 16.10.2017

Šausmas! Es esmu samaksājis 185 EUR tikai par Ķīša kunga konsultāciju un divām analīzēm, man ir atopiskais dermatīts, tagad gaidu kad paņems otru analīzi, pirms tam man vajadzēja nelietot zāles 5 dienas, jo tāda esot procedūra... pateikt, ka tas ir diskomforts nepateikt neko... Palasot komentārus sāk likties, ka esmu iegrābies, jo samaksājot 135 eiro (50 pieņemšana un 85 "punch vai shave biopsija") man sekretāre via kasiere pajautāja "vai jums uz kartes palika vēl naudiņa lai apmaksāt vēl vienu analīzi?" kāda velana pēc viņu interesēja mana konta atlikums? tas jau nav diez ko ētiski, tiešām rodas iespaids, ka šeit vēlas tikai naudu paņemt un neko vairāk (par hipokrāta zvērestu nav dzirdējuši) man prasīja uz vietas "kaut cik nomaksāt" pateicu, ka viss uz kartes un nomaksāju pie tās "laipnās sekretāres" obligāti atrakstyīšu visu ārstēšanās gaitu ar čekiem un rezultātiem, pie šī profesora, pie tam vēl jāņem vērā, ka pie šī kunga mani aizsūtīja ģimenes ārste ar norīkojumu, no kura nebija nekādads jēgas, jo tā ir privātā prakse un ārste man paeica, ka neko nezinot, toties nosaukt precīzu adresi gan mācēja.
Sākums interesants, pavērosim kā viss attīstīsies :)

K kristofers kalnins 09.04.2018

Esmu laimīgs,kad pārtraucu apmeklēt to dr.KĪŠA iestādijumu...samaksāju par viziti euro 45 + aizsūtija nodot asins analizes.kad atnācu otru reizi-atkal 45euro un pateica ,ka jātaisa atkal citas asins dārgās analīzes.Trešajā reizē,ko varēja izdarit uzreiz-jo psoriāze bija acim redzama paņēma biopsiju -tad atkal par viziti+110 euro biopsija.Biopsijas rezultātus paņēmu pie sekretāres,lai nebūtu jāmaksā atkal Kīsim par viziti!brt trakākais tas ,ka maksāšanas par biopsiju + vizite maksāšanas reizē dr.palūdz daļu maksāt skaidrā naudā...tā viņam ir sistēma,jo kabinetā uz galda jau gulēja citu pacientu banknotes,kad ienācu tās tūlīt no galda pazuda.Aizgāju beigās uz VCA,Pļavnieki un visu nokārtoju pa lēto!Kīsis organizē visu tā ,lai tik būtu vairāk vizites!Rindu tur nav,bet telpas un lielais personāls jāuztur!