J.Ķīsis SIA - Nekvalitatīva izmeklēšana

Man ir ļoti daudz dzimumzīmes. Tāpēc tās ir nepieciešams pārbaudīt vismaz reizi gadā. Tad nu šoreiz devos pārbaudīt dzimumzīmes pie šī tik slavenā profesora. Viss kā parasti. Vienkāršais, primitīvais dermoskops. Nekādu inovāciju. Turklāt, šis kungs par sava īpašā dermoskopa izmantošanu tāmēja īpaši noteiktā veidā. T.I. skaitīja pēc reizēm, cik reižu skatījies caur to. (Vai nav slima alkatība) Pāris reizes paskatījies nodeva savu svēto dermoskopu tālāk jaunajai skaistajai asistentei. (Pārsteigs biju redzot šādu pārīti kabinetā, jo parasti visur kabinetos redzēju vienkārši ārstu / speciālistu(i) ) Kam viņam tur tā mūza īsti vajadzīga, kas to lai zin :D Meitene arī dažas apskatīja ar to pašu dermoskopu un kaut ko vēl mēģināja iniciēt profesoram. Taču viņam jau diagnostika bija pabeigta. Dažas dzimumzīmes, ko viņš nosauca par pulvermucām esot jāgriež ārā. Griezējs, kā sapratu ir viņš pats. Tad arī sapratu kādā sakarā nāk tā iniciatīva uzreiz ķerties pie tālākām procedūrām, jo tā taču tā nauda nāk. Un tad visbeidzot par naudu. Nepilna 10 minūšu vizīte pie šī biznesmeņa kunga man izmaksāja 70€ (nav slikts bizness, ne!) Par tālākajām griešanas procedūrām vairs pat precīzi neatceros, bet summas bija vienkārši baismīgas. Šķiet 3 dzimumzīmju izgriešana tur maksāja 200€
Jāpiebilst vēl, ka nevienā citā vietā man neviens neko griezt ārā nerekomendēja.
Kopumā verdikts par šo profesora kunga ārstniecību ir šāds. Viens pretīgs papiks, biznesmenis.
Paldies par uzmanību, un ceru, ka atradīsiet sev citu speciālistu klīniku. Šādus blatnij biznesmeņus atbalstīt nevajadzētu.

Atbilde no Prof. J.Ķīša estētiskās dermatoloģijas klīnika Pārstāvja atbilde 28.02.2017

Šī ir klīnikas oficiāla atbilde. Jūs izvirzījāt sūdzību par nekvalitatīvu izmeklēšanu (virsrakstā), bet nesekoja neviens arguments un tas ir pats galvenais.

Attiecībā par cenu. Mājas lapā ir aprakstīts kā veidojas cena dzimumzīmju pārbaudei - vizītes cena pie izvēlētā speciālista + apskatāmas dzimumzīmes (pēc Jūsu un ārsta ieskata). Jūs pats aprakstā minat, ka Jums ir ļoti daudz dzimumzīmes, bet ārsta trenēta acs ļauj apskatīt tikai pašas bīstamākās, attiecīgi ietaupīt Jūsu līdzekļus.

Jūsu aprakstā minētais palielināmais stikls ir specializēta diagnostikas ierīce atkarībā no modeļa vērtībā EUR 500-2500, profesora gadījumā - visdārgākā.

Tātad, ko mēs varam secināt - Jūs izvēlējāties vienu no Latvijas pašiem kvalificētākajiem speciālistiem dzimumzīmju pārbaudei, kas ir standarta, vieglas sarežģītības pakalpojums un samaksājāt atbilstošu maksu klīnikas cenrādim, kā arī tirgum, kurā tika lietota visdārgākā standarta diagnostikas ierīce. Jums pašam ir jāatbild uz jautājumu, kādēļ šim pakalpojumam neizvēlējāties ārstu ar zemāku kvalifikāciju par 2x (!) mazāku vizītes cenu.

Jūs acīmredzami sasniedzāt rezultātu - saņēmāt atzinumu, kuras dzimumzīmes ir bīstamas un operējamas. Dzimumzīmju izgriešana ir mikroķirurģiska operācija, kurai nepieciešama augsta kvalifikācija. Jūs noteikti ievāksiet informāciju, cik tirgū maksā šāda operācija, t.sk., pie plastiskiem ķirurgiem un secināsiet, ka tā ir konkurētspējīga.

L Lilli Lilit 22.02.2017

Piedod, bet man ir paris jautajumu. Cik tu esi gatavs maksat par viziti pie arsta? Un no ka man jasaprata, ka izmeklesana bija tik tiesam nekvalitativa? Tu jau pats esi pateicis ka merktiecigi esi aizgajis pie "šī tik slavenā profesora". Tad man ir vel viens jautajums, vai tad pieredze un arsta kvalitate esot atkariga no jauna un moderna dermatoskopa? Tad lauj vel piebilst, ja pareje dermatologi nekad tev neiesaka izgriezt aizdomigus adas veidojumus, bet vins tev iesaka, tad no kurienes nak tik daudz agresijas? Tad ej nakosreiz pie tiem, kas tev neko neiesaka un pasi neko negriez. Domaju ka dusmas nak tomer no rekina, ko tev jaapmaksa. Bet tu tacu izmeklejies reizi gada! Neesi infantils un sagatavojies kartigi, uzkraj kadu naudu! Bet manuprat tas pavisam nav tik dargi. Piedod , ja kas, bet neka personiga.

P.S. tavi jocini par jaunu meiteni, kas tur apmacas ir pavisam nesmuki

D Dans Andersons 23.02.2017

Pirmkārt, te nav pāris jautājumu, bet viss teksts ir vienās jautājumzīmēs.
Kas jums te nepatika, par meiteni? Da Lieciet mierā meiteni, ne jau par viņu te ir stāsts.
Es runāju tur par to veco krānu, kam acīmredzot galvā ir sakāpis nepajokam.
Pieredze un kvalitāte ir laba lieta, es to ļoti labi saprotu, jo pats arī esmu profesionāls. Bet tehnoloģijas ir vienlīdz būtiskas arī. Kas ir dermoskops - ierīce ar ko ārsti strādā jau kopš neatminamiem laikiem. Kāds brīnums, ka Latvijā pirmajā vietā ir ādas vēzis. Kā gan citādi var būt , ja pat šādi profesora kungi neko citu kā dermoskopu nezin. Bet varbūt ka zin. Varbūt vienkārši šādi ir lētāk strādāt, bizness izdevīgāks. Priekš kam pirkt dārgas sarežģītas aparatūras, ja patēlot dievu var ar prastu palielinamo stikliņu.
Redziet, cilvēkam, kas nav muļķītis, kas ir redzējis kā cilvēki dzīvo ārzemēs šis te profesors piemēram, izskatās kā vienkārši prasts alkatīgs biznesmenis. Sauciet mani par infantili un pēc tam sakiet nekā personīga? Ļoti sakarīgi. Gan jau jūs neesat pacients, bet noteikti kāds radinieks, draugs, kolēģis vai ģimenes loceklis tam papikam. Tādā gadījumā iesakiet viņam lai brauc mēģināt strādāt uz kādu Norvēģiju vai Šveici piemēram, kur 70eiro par desmit minūšu konsultāciju cilvēkiem varbūt neliksies dārgi.