www.sudzibas.lv Pro R-Motors Slikts serviss

Pro R-Motors - Slikts serviss

Šis kantoris ir pēdējā vieta kur iesaku kādam griezties. Biju sarunājis 2 nedēļās iepriekš ka atvedīšu moci uz remontu (no Beļģijas) . Tad nu ierados norunātajā dienā pirmdienas rītā uz atvēršanās brīdi. Moci nodevu remontā ar norunu ka trešdienās vakarā bušu tam pakal jebkurā gadījumā, vai atremontētam, vai kā minimums uztaisītai diagnozei lai zināt vainu. Trešdienas pēcpusdienā atbraucu pēc mocha kurš tā arī stāvēja atsliets pret stabu. Uz jautājumu vai esat to salabojuši, saņēmu atbildi ka neesot bijis laiks un daudz darba. Stādās jautājums kāda x ņemt darbu ko neesi spējīgs paveikt. Rīgā ir vēl desmitiem motoservisu kuri būtu to salabojuši. Rezultātā novizināju moci busā 4500 km bez jēgas pateicoties šīm kantorim!

01.08.2021

Atbilde no Pro R-Motors Support Pārstāvja atbilde 04.08.2021

Ļoti labi, ka bijāt tik attapīgs, un izņēmāt savu motociklu no servisa tikpat ātri kā atvedāt. Jūsu motocikls nebija pierakstīts servisā rindā. Parasti normāla kārtība servisos ir tāda, ka klients iepriekš pierakstās uz konkrētu datumu un laiku. Šis diemžēl nebija tas gadījums, klients atveda savu motociklu, te es esmu, visus darbus metat malā, un sākat remontēt manējo, jo es taču Jums zvanīju pa telefonu, vai nesaprotat? Bet diemžēl tā tas nenotiek. Sezonas laikā jebkuram labam moto vai auto servisam darbu ir daudz un normāli klienti kas gaida savu kārtu ir saprotoši. Šis klients diemžēl nav sapratis šīs vienkāršās lietas kārtību.

Good Intentions 01.08.2021

Pēdējā laikā novēroju, ka lielākai daļai atruna ir daudz darba. Sagrābj cik vien bietē lien ar norunu, ka laikā būs un tad netiek galā.

D Damir 07.08.2021

Благодарю за отзыв. По ответу предприятия уже понятно, что контора отстой. Свои моты точно не повезу туда.

Krāpšana

Nesalabojāt Kisbee