www.sudzibas.lv Pro R-Motors Slikts serviss, slikta produkcija un attieksme

PRO R-MOTORS SIA - Slikts serviss, slikta produkcija un attieksme

''Prormotors'' tika iegādāts jauns motorolleris , kuram tehniskas problēmas parādījās jau pēc 500km nobraukuma. Nāca vaļā skrūves, neleca, pazuda pagriezienu signāli utt. Pēc pirmās apkopes, problēmas radās ar vien vairāk - bremzes pasliktinājās( kautkas nebija pievilkts vai pārbaudīts līdz galam). Šobrīd pie pusotra tūkstoša, aizbraucot līdz uzpildes stacijai un iepildot bākā benzīnu tur pat stacijā arī viss izlija un nestartējās pēc brīža vairs.
Garantija, kā jēdziens, uz šo uzņēmumu neattiecas un pie visām problēmām vaino braucēju un to, ka nekopj un pats nemāk skrūvēt bezmaz.
Viss pa savu naudu jālabo un vēl sastāsta visādas aplamības par to kā jākopj un kā jāieziemo.
Kad jebkurā citā tehniskā interneta vietnē iesaka rīkoties savādāk, lai nerastos problēmas.
Aizbildinās, ka braucu pa bedrainiem ceļiem, turu mitrumā un ka tas ir normāli - visas šīš problēmas.
Moto ziemā tika turēts tīrās, siltās un ventilētās telpās, regulāri palādēts akumulātors.
Neiesaku neko pirkt šijā iestādē vai vest uz remontu.