www.sudzibas.lv Privātpersona Lēmuma apstrīdēšana

Privātpersona - Lēmuma apstrīdēšana

Es, Inārs Švarcs, personas kods 230365 - 12529, protestēju pret nekorekto VP Rīgas reģiona KPP PPP patruļbataljona kārtībnieka Dmitrija Adamas rīcību, sodot mani par automašīnas Audi A6 valsts Nr. GF - 1409, it kā neapareizo novietošanu Rīgā, Pārslas ielā 19, 2012.gada 18.oktobrī.
Man bieži nākas novietot automašīnu šajā ielā, tāpēc pievēršu ī[pašu uzmanību tam, lai netiktu pārkāpti Ceļu satiksmes noteikumi, lai auto netiktu novietots par tuvu krustojuma regulējošajai zīmei "Dodiet ceļu".
Arī šajā dienā pārliecinājos, ka auto nesmu novietojis 7 metrus no satiksmi regulējošās zīmes, bet atgriežoties no P.Stradiņa Klīniskās Universitātes slimnīcas uz auto priekšējā stikla atradu soda zīmi, kurā tieku informēts par to, ka neesmu ievērojis Ceļu satiksmes noteikumu 135.9 punktā noteiktās prasības un esmu sodīts ar 30 Ls lielu naudas sodu.
Ar līdzīgu situāciju man nākas saskarties atkārtoti, kad sods tiek uzlikts nekorekti.

I

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes