www.sudzibas.lv Privātpersona Lēmuma apstrīdēšana

Privātpersona - Lēmuma apstrīdēšana

Es, Inārs Švarcs, personas kods 230365 - 12529, protestēju pret nekorekto VP Rīgas reģiona KPP PPP patruļbataljona kārtībnieka Dmitrija Adamas rīcību, sodot mani par automašīnas Audi A6 valsts Nr. GF - 1409, it kā neapareizo novietošanu Rīgā, Pārslas ielā 19, 2012.gada 18.oktobrī.
Man bieži nākas novietot automašīnu šajā ielā, tāpēc pievēršu ī[pašu uzmanību tam, lai netiktu pārkāpti Ceļu satiksmes noteikumi, lai auto netiktu novietots par tuvu krustojuma regulējošajai zīmei "Dodiet ceļu".
Arī šajā dienā pārliecinājos, ka auto nesmu novietojis 7 metrus no satiksmi regulējošās zīmes, bet atgriežoties no P.Stradiņa Klīniskās Universitātes slimnīcas uz auto priekšējā stikla atradu soda zīmi, kurā tieku informēts par to, ka neesmu ievērojis Ceļu satiksmes noteikumu 135.9 punktā noteiktās prasības un esmu sodīts ar 30 Ls lielu naudas sodu.
Ar līdzīgu situāciju man nākas saskarties atkārtoti, kad sods tiek uzlikts nekorekti.

I