privati krediti - aizdevumi

vai kadam ir bijis sakars ar privato aizdeveju Niku malinu? vai vins tiesa ir tik godigs aizdevejs ka dazi cilveki runa?

H

A Anna 24.10.2011

Man arī tas ļoti interesē! Vai tiešām neviens neko nezina par šo aizdevēju? Padalaties ar informāciju!

D dace 24.10.2011

Muļķības, tāds pats afērists kā visi citi.

S Simona 25.10.2011

Nevajag ņemt no privātaizdevējiem, lai pēc tam nav jānožēlo.

H helena 25.10.2011

vai kadam ir bijis sakarss ar vinju? kads ir meginajis panemt kreditu no vinja?

P parastais 25.10.2011

... man ari interese vai tas ir godigs cilveks vai tads pats ka nigers...

H helena 26.10.2011

vai tiesam neviens neko nezin par vinju?????????/:(

V valentins 26.10.2011

veletos ari zinat, kur var dabut

R RENARS 26.10.2011

es varu teikt kad normāls aizdevējs, es piemēram saņēmu aizdevumu kavēties nedaudz kavējās, bet tiešām saņēmu, neko sliktu nevaru teikt!

atsutiet vina e-pastu,mans [slēpt]@inbox.lv

M MARINA 26.10.2011

Kam ir naudas problēmas griezieties pie Nika Māliņa, es savu aizdevumu saņēmu, nevajag par viņu šaubīties, tās ir manas domas, bet lemjiet paši:))))
Prieks padalīties ar domām!

marina atsutiet nika e-pastu

H helena 27.10.2011

Renar, cik ilgi jus gaidijat to kreditu kamer vins izsniegs? ligums ari jums ir ?

D dace 27.10.2011

Tā jau noteikti pašreklāma.

A Anna 27.10.2011

Izskatās gan, ka pats Māliņš te sevi reklamē :D jo patiesībā melo un krāpjas, solīt sola, bet reāli nekas nenotiek. 15 latus gan savāc :(

D dace 27.10.2011

Viņš laikam ir tāds pats kā Leonīds Babijs, kurš arī sola vairākas nedēļas un neko nedod.

K KKKKK 24.11.2011

A vot ko Jūs viņus nesameklējat un nepārmācat?
Es šitādus aunus saķertu pats un pa tauri iedotu, ka nemaz neliekas!!!

V visums 17.07.2014

Tie ir vieni un tie paši afēristi kā Baiba Blonska Zane Leja Mārcis Zarīņš Aleksandra Malkova utt. Kā ir sludinājums par pašmāju aizdevēju tā tie ir vieni un tie paši blēži tikai vārds un uzvārds mainās un vēl pēc tam viņi izmanto viņu personas datus.

P puke28 22.07.2017

vai ir kads uzticams privataizdevejs,nevis krapnieki.,

mans uznemums

K Kelluja 23.02.2019

Puke28 jūs dodat kredītu?