Privatbank - bardas

Labdien! Rakstu, lai padalītos pieredzē komiskajā sadarbībā ar šo akmenslaikmeta mazākumtautības pārvaldīto struktūru. Izrādās,- darījumi, kas slēgti fileālē, i-bankā nav redzami?! Lai izņemtu depozītnoguldījumu, to telefoniski NAV iespējams izdarīt. Ikreiz "jāvelkās" pašam vien uz kādu no viņu "točkām" , lai tur komunicētu ar nīgrām, slinkām un nereti švaki latviski runājošām "čiksām". Arī elektroniski viņu ibankas sarakstē naudas izņemšanu pieteikt nevar, ja no galvas nezini konkrētā līguma numuru un darījuma datumu!? Šie sprukstiņi neiztur kvalitātes testus starp viņu civilizētajiem konkurentiem! Vienīgais viņu trupmis ir pensionāru ievilināšana ar dažādiem " māneklīšiem" Viņu vieta būtu Tambovas purvu kontu apkalpošanas sfērā. Te nerunāju par vienu gadījumu, bet gan sistēmu gadu garumā.

Z