www.sudzibas.lv PrivatBank Darbinieka attieksme

Privat Bank - Darbinieka attieksme

Прихожу в банк. Мне нужен банкомат, куда положить на карту деньги. Оказывается только деньги можно положить в любом банке но не в банкомате. А мне в главном филиале сказали что можно положить на карту.
Думаю ну раз уже я пришла спрошу у работника . Беру намерок 127 . В пятую кассу. Говорю Добрый день. А в этом банкомат деньги нельзя положить, а мне так грубо отвечают что я прям офигела . (Нет нельзя это все. Но мне сказали что можно, кто вам сказал, я говорю в банке в главном на Muitas, ну раз сказали так что же вы там не заплатили . Ну вот я пришла к вам и у Вас спрашиваю , а вы тут начинаете грубить и не вежлего отвечать.)
Очень не понравилась такое отношение, если ты не любишь свою работу тогда зачем нужно работать. ( Женшина в возрасте - блондинка. В пятой кассе )! С таким отношением к людьми нельзя относиться , нужно выслушивать человека а не хамить и грубо отвечать .

к

Komentāri (8)

M monteragi 08.02.2017

Этот банк банкрот. им уже нечего терять

Pacco_al 08.02.2017

Komunikācijas kļūda. Bankai kurai nav iemaksas bankomātu vispār kā tādu, darbiniekam nekad neienāks galvā domā, ka uz kartes naudu var uzlikt kā savādāk, kā tikai veicot iemaksu kartes kontā. Te vis drīzāk Info darbinieks padomāja, ka klients šaubās vai naudu var uzlikt pa tiešo uz kartes kontu, jeb sākumā jāliek uz norēķinu kontu un tad jāpārskaita.
Pirms ne kā uzdot jautājumu ir nepieciešams to noformulēt pareizi. Citādi sanāks kā ar sēnēm - jā visas var ēst, bet dažas tikai reizi mūžā.

B b234 08.02.2017

Pašlaik joprojām ideāla banka (bankrots, patiesībā nacionalizācija ir Ukrainais bankai ar kuru šai bankai praktiski nav nekāda sakara). Nesaprotu par ko cepiens - esmu nesis viņiem tukstošus kešā izņemotus no cita bankomāta. iemaksā kontā BEZ komisijas un nekādu problēmu! Neiebraucu par ko šeit kārtējai emocionālajai būtnei cepiens.

Latviešu tautas 09.02.2017

Что ты врёшь! Банк до сих пор принадлежит гражданину трёх стран Игорю Коломойскому (Украина, Израиль и Швейцария)!

C critical thinker 09.02.2017

aploksnes vajag uzlikt? dīvaini, ja nav tādu automātu. bet var taču iet citur.

Latviešu tautas 10.02.2017

Что ты врёшь! Банк до сих пор принадлежит гражданину трёх стран Игорю Коломойскому (Украина, Израиль и Швейцария)!

BondsBonds 12.02.2017

Neko nesaprotu?

Latviešu tautas 12.02.2017

Заметно...

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes