www.sudzibas.lv PrivatBank Bankas pakalpojumi

Privat Bank - Bankas pakalpojumi

03.09.2009 A/S Privat Bank atvēru kontu, pēc nedēļas saņēmu kredītkarti.Ar tekstu no bankas darbinieces, ka karte tiks aktivizēta 24 stundu laikā, pie vienām sāpēm aktivizēju arī i-banku.
Pēc divām dienām mēģinu ieiet i-bankā, man neizdodās, sazinos caur online čatu(ar bankas darbinieku), un saņemu atbildi, ka palīdzēt man nevarot!
Sazvanos ar banku, viņi paskaidro, ka tehnisku iemeslu dēļ mana piekļuve i-bankai nav aktivizēta-pēc 20 min. viņi tomēr aktivizē.
Ar to vel viss nebeidzās, 02.10.2009 man tiek ieskaitīta kontā nauda, kuru izlemju izņemt 03.10.2009, aizejot uz bankomātu izdaru visu pēc instrukcijas, karte tiek atdota atpakaļ bez paskaidrojumiem.Aizejot uz citu bankomātu uz ekrāna tika uzrakstīts, ka man ir jāsazinās ar kartei piederošo banku, jo naudu nevar izņemt.
Atbraucot uz mājām ieeju i-bankā, un konstatēju, ka diennakts bezmaksas tālrunis viņiem neeksistē, nolēmu zvanīt 04.10.2009 un noskaidrot, kas īsti ir par lietu, kapēc es nevaru izņemt no bankomāta naudu?
Un man paskaidro, ka karte vel joprojām nav aktivizēta. Lieliski!!! Ir jau pagājis vesels mēnesis!
Ar šo banku nolēmu sadarboties, jo braukāju uz Ukrainu, iedomājoties šo situāciju, ka tu atrodies vairāk, kā 2000km no Latvijas, šermuļi iet pār kauliem.Divas dienas jādzīvo kā gribi, jo banka sniegšot palīdzību tikkai pirmdien!
Pirmais sakars ar šo banku bija kad atvēru kontu, un pēdējais būs 05.10.2009 kad izņemšu savu naudu, un lauzīšu līgumu, jo ar tik bezadbildīgu banku saskaros pirmo reiz.